A ven! Město vypovědělo smlouvy „zahrádkářům“
STARÉ MĚSTO – Už na začátku svého funkčního období avizovalo vedení staroměstské radnice, že nebude tolerovat porušování nájemních smluv na obecní byty a pozemky. Na vlastní kůži se teď o tom přesvědčili dva nájemci městských zahrádek. Místo pěstování zeleniny využívali pozemky k úplně jiným věcem.