Senior taxi už jezdí i na vesnici

HANUŠOVICE, JINDŘICHOV – Od letošního jara funguje v Hanušovicích H-Taxi – auto, které vozí seniory za zvýhodněnou cenu k lékaři, za nákupy nebo za kulturou. Zájem o službu je tak velký, že ji chtějí zavést i okolní obce. Aktuálně se přidal Jindřichov.

H-Taxi nabízí své služby nově i v Jindřichově. Foto: jak

„Řekl bych, že povědomí o našem taxíku se začíná rozšiřovat, což je znát hlavně na zájmu seniorů. Nejčastěji jezdíme za lékařem do sousedního Šumperka. Lidé si hodně chválí příznivou cenu a to, že si mohou taxík objednat podle svých potřeb,“ vysvětluje Richard Doleček, řidič hanušovického H–Taxi. 

Zájem je velký

Nově se město dohodlo na spolupráci se sousedním Jindřichovem. Tamní senioři tak budou moci auto využívat podobně, jako lidé v Hanušovicích. H-Taxi navíc za standardní cenu, tedy bez slev, nabízí odvoz po předchozí domluvě i všem ostatním zájemcům.

„Zájem je velký. Už jsme podepsali více než tucet smluv na přepravu taxíkem, a to teprve začínáme. Za mě jde o výborný nápad, který se může rychle uchytit,“ uvedl Radek Schwarzer, starosta Jindřichova.
INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Ostrov Realit