Do Štítů se vrací extraliga! Korbel a spol. vyzvou na neutrální půdě soupeře z Prahy
ŠTÍTY – Věřte nebo ne, ale Štíty se znovu promění v extraligovou stanici, kam dorazí největší kvalita. I když pouze na jeden den. Už v pátek zaparkuje před sokolovnou na náměstí Míru parta vedená Petrem Korbelem. Seskupení kolem ikony českého stolního tenisu vyzve soupeře z Prahy.