Činoherní soubor ze Šumperka míří do Prahy. V zahradě Senátu uvede dvě inscenace
Divadlo Šumperk se po dlouhých deseti letech představí v Praze. A to přímo v jedinečných prostorách Valdštejnské zahrady, kde sídlí Senát. Činoherní soubor ze severní Moravy zavítá do metropole na pozvání senátora Miroslava Adámka a uvede zde hned dvě inscenace.