Mejdan, mejdan podle plánu... Do Zábřeha míří král českých diskoték

ŠUMPERK - Na dvouhodinový mejdan s popovými evergreeny legendárního hitmakera se mohou těšit obdivovatelé Michala Davida ve středu 30. listopadu. Ten zazpívá v Zábřehu poprvé od roku 1988, tentokrát s podporou prověřené kapely Kvatro, která ho během posledních let doprovázela na úspěšných open air turné.

Michal David se vrací do Zábřehu po dlouhých 35 letech. Foto: ZK

Michal David patří k nejúspěšnějším českým zpěvákům a skladatelům současnosti. Vydal na dvacet sólových alb, prodal více než tři miliony hudebních nosičů a je autorem hudby k několika divácky úspěšným filmům a k řadě veleúspěšných muzikálů. Na svém kontě má desítky nestárnoucích hitů, které jsou dodnes žádány a mnohé z nich zlidověly. Letos v červnu oslavil ve velkém stylu své 60. narozeniny na dvojkoncertu v pražské O2 areně.

Vstupenky jsou stále k mání

Koncertní show legendy naší populární scény má start v 19 hodin, zábřežský kulturní dům však bude otevřen už o hodinu dříve. Vstupenky na stání jsou k dispozici online ZDE nebo na pokladně kulturního domu. 


Zápis z roku 1988 v kronice kulturního domu v Zábřeze.INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Agent Real
INZERCE
Ostrov Realit