Ledecký rozezpívá Zábřeh vánočními hity. Zbývají poslední vstupenky

ZÁBŘEH - Příjemné setkání s vánoční atmosférou připravili na středu 7. prosince v Zábřehu, kdy se zdejší kulturní dům stane jednou ze zastávek vánočního turné oblíbeného zpěváka, kytaristy a skladatele Janka Ledeckého. Toho doprovodí kapela, dívčí vokály a také přední české smyčcové kvarteto M. Nostitz Quartet.

Vánoční koncerty Janka Ledeckého patří k české adventní klasice. Foto: ZK

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na nestárnoucí vánoční hity Ryba rybě, Sliby se maj plnit o Vánocích nebo Nejdelší noc, ale také na evergreeny, jakými jsou Budu všechno, co si budeš přát, Proklínám nebo Pěkná, pěkná, pěkná. „Na každém koncertu zahraju asi deset vánočních písniček, ale hlavně ty, na které moji fanoušci čekají,“ uvedl k letošnímu turné Janek Ledecký, jehož písničky z alba Sliby se maj plnit o Vánocích u nás již více než dvacet let neodmyslitelně patří k vánoční atmosféře. 

Koncert jedné z našich nejznámějších hudebních hvězd má začátek v 19 hodin. Pořadatelé upozorňují, že v prodeji jsou poslední volné vstupenky.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Agent Real
INZERCE
Ostrov Realit