dobREJ den

dobREJ den – Kdo se v tom má vyznat

V Senátu nově působí uskupení Proregion. Ne, nejde o PRO-REGION, politickou stranu, která kdysi patřila mezi nejhlasitější opozici v Šumperku. Je to partička několika senátorů z ČSSD a ANO, kteří se rozhodli vytvořit si společný klub. A shodou okolností se jmenuje prakticky stejně, jako místní uskupení ze severu Olomouckého kraje.

Máte v tom zmatek? Nedivím se. Kdejaké politické strany se dnes spojují a vytváří koalice, jejichž názvy jsou stejně plytké jako jejich program. A co je ještě horší, připravují voliče o iluze – o představu, že mohou volit novou a čerstvou krev. Nakonec se totiž vždycky ukáže, že jde o staré politické struktury pouze s novou jmenovkou. 

Doufám, že vám moje řádky nevzaly chuť chodit k volbám – ty krajské už sice skončily, příští rok jsou ale parlamentní a pak komunální. Chtěl jsem jenom upozornit na problém. A poprosit, zda by někdo nemohl zařídit pro voliče den pracovního volna navíc, aby měli čas rozklíčovat, koho vlastně volí.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná