Po světě už se narajzoval dost. Ladislav Zibura představí pozoruhodné kouty naší země, nahlédne i do Jeseníků
ŠUMPERK - Dobrodruh Ladislav Zibura se vrací do Šumperka, kde jeho cestopisy vždy dokáží vzbudit zájem veřejnosti. „Návštěvníci se tentokrát podívají po České republice, do oblastí známých i neznámých, od jihočeských rybníků přes uhelné pánve až po opuštěné pohraničí," láká na pořad v kině Oko jeho ředitel Kamil Navrátil. Cestopisná přednáška se uskuteční ve středu 2. března od půl sedmé večer.