Společnost

Ježíšek přinesl více radosti, než se čekalo

ŠUMPERK – Původně chtěli pořadatelé akce Nadělujte s námi Ježíška udělat radost devíti dětem ze Šumperska, a to tím, že od dárců vyberou 85 tisíc korun, za které nakoupí dárky. Nakonec se podařilo nashromáždit více než dvojnásobnou částku.

Do dobročinné akce Nadělujte s námi Ježíška se zapojila řada osobností i dobrovolníků. Výtěžek sbírky udělal radost mnoha dětem na Šumpersku. Foto: -red-

„Do charitativní činnosti jsme zapojili spoustu známých osobností, ale hlavně velkou skupinu dobrovolníků. S jejich pomocí se podařilo vybrat skoro 214 tisíc korun, takže radost pod stromeček jsme mohli donést hned čtrnácti dětem,“ informoval o výsledku sbírky Rostislav Vaněk, zakladatel iniciativy Děti dětem. 

Vysněný Ježíšek tak dorazil k dětem nejen do Šumperka, ale třeba také do Dolních Studének nebo do Janoslavic. A co si obdarovaní přáli? Třeba houpačku, tříkolku, knihu, tablet nebo činely na bubnování.

INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Štěpánov hody
INZERCE
Nordic Telecom