Šumperk vloni pohřbil dvě desítky opuštěných lidí
ŠUMPERK – Dvaadvacet takzvaných sociálních pohřbů vloni podle zjištění Šumperského Reje vypravilo město Šumperk. Jde o případy, kdy o pohřbení těl neprojeví zájem rodiny ani nikdo jiný. Často jde o zcela opuštěné lidi.