Je to vaše selhání! Píše starosta Šumperka ministru Rakušanovi
ŠUMPERK – Otevřený a velmi rozzlobený dopis míří ze šumperské radnice do Prahy na Ministerstvo vnitra, konkrétně do rukou šéfa resortu Víta Rakušana. Miroslav Adámek, starosta Šumperka, v něm kritizuje to, že Česká pošta, která pod ministerstvo spadá, zruší ve městě tři pobočky ze čtyř, a to včetně té, která nabízela služby pro hendikepované občany. Adámkovi se nelíbí také to, že vedení státního podniku takto zásadní rozhodnutí nijak nekomunikovalo se zástupci města.