Kultura

VIDEO: Metaloví úderníci Snaefell přichází s dalším klipem. Tentokrát se zavřeli do klecí

ŠUMPERK - S jídlem roste chuť. Šumperská metalová kapela Snaefell stále ještě slaví úspěch se singlem S vírou a nadějí, který na internetu vidělo už přes deset tisíc lidí, a už přichází s další novou hitovkou. Skladba V kleci stejně jako předchozí pecka komentuje aktuální palčivé téma. Tentokrát jde o rodinné soužití v karanténě.

Svižná skladba opět vznikla pod dohledem producenta Aloise Pospíšila v zábřežském nahrávacím studiu Ta Musica. "Premiéra klipu proběhla na YouTube 14. ledna a komentáře fanoušků pod videem jsou zatím velmi pozitivní. Moc si toho vážíme," řekl naší rejdakci frontman Pepa Mádr.  

Metalový kvintet, který tvoří muzikanti ze Šumperka a Nového Malína, se nyní pilně připravuje na koncertní sezónu. "Zkoušíme a doufáme, že letos v létě už kultura a koncerty budou normálně fungovat. Těšíme se na živé hraní a na fanoušky," dodal zpěvák.

Skupina Snaefell se věnuje heavy-metalové tvorbě s původními českými texty. Rockový kvintet vznikl v roce 2008 a od té doby stihl vydat dvě alba Síla hudby (2009) a Stratovulkán (2015). Loni na podzim přišel na svět singl S vírou a nadějí, kterou doprovází úspěšný klip, první v historii kapely.

PODÍVEJTE SE NA NOVÝ KLIP V KLECI:

Snaefell hraje ve složení Josef "Pepek" Mádr (zpěv), Ondra Hýbl (kytara), Lukes Luke Oulehla (kytara), Pavel Stryk (basa) a Míťa Mistakidis (bicí).

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK: S vírou a nadějí. Snaefell vydali první videoklipINZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Štěpánov hody
INZERCE
Nordic Telecom