dobREJ den

dobrej den – Den zamyšlení

Na dvaadvacátého února připadá Den zamyšlení. Je to mezinárodně uznávané výročí založení skautingu. Právě v tento den se totiž narodili jeho zakladatelé Robert Baden Powell a jeho žena Olave. V tohle datum na sebe mají myslet všichni skauti světa bez ohledu na barvu kůže, věk či národnost.

Do Skautu jsem nikdy nechodil, ale znám dost lidí, kteří jsou jeho členy dodnes. A jsou s tím spokojení. Mně stačí vidět jednou začas Posledního skauta s Brusem Willisem – legendární devadesátkový film. Avšak rozumím tomu, že pro pravé skauty nemusí být americký snímek vůbec stravitelný. 

V posledku na tom vůbec nezáleží. Je jedno, do jakého spolku chodíte nebo které filmové režiséry preferujete. Za významný den si můžete vyhlásit třeba příští sobotu, možná rovnou dnešek. Svátek zamilovaných slavte klidně v červenci. Je to váš život a vaše pocity. Naložte s nimi podle sebe, ne podle kalendáře.


INZERCE
Remax reality Remax reality


NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Agrega
INZERCE
Radio Haná