dobREJ den

Reakce na úvodník dobREJ den - Ševče, drž se svého kopyta

Prezident České stomatologické komory Roman Šmucler nesouhlasí s názorem, který zazněl v pravidelném pondělním úvodníku dobREJ den na Rej.cz. Na žádost pana Šmuclera zveřejňujeme jeho reakci.

Reakce na úvodník dobREJ den - Ševče, drž se svého kopyta.

V článku ve Vašem médiu mně napadl Vás redaktor a vyzval, aby mně lidé fyzicky napadali, což je samo o sobě trestný čin. Jen s trochou snahy o profesionalitu by si dotyčný snadno zjistil, že jsem zavedl ve svém oboru osobní ochranné pomůcky už 16.3. a měli jsme a máme jako ČSK mnohem přísnější pravidla, než zbytek medicíny. Ano, nemyslím si, že hadrové roušky byly samospásným řešením- celý svět to používá jako příklad neúspěchu- epidemie se po 1.9. prostě nezastavila ani nezmírnila. Navrhoval jsem ochranu ohrožených osob, které nikdo ani neinformoval. Myslím si, že testování DD a LDN by opravdu zachránilo život více lidí, než zákaz nočního vycházení nebo zavření škol. Mohli jsme dávno testovat antigenními testy místo drahých a omezeně dostupných PCR testů. Váš redaktor by měl mít slušnost si něco zjistit, nebo se dokonce zeptat, než začne vyzývat k násilí. Jako prezident ČSK mám za epidemii odpovědnost na rozdíl od spousty samozvaných „odborníků“.

S uctivým pozdravem

doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.

Česká stomatologická komora, prezident


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná