SPORT

Winter Futsal Cup v moci Popeláků

17. dubna 2012, 13:16, efutsal.eu
Šumperk - V sobotu proběhl závěrečný program turnaje. V turnaji dominovalo družstvo Popeláků, které si zaslouženě odváží i pohár pro vítěze.


Semifinálové bitvy načal souboj AC Romy s PFC Šumperk. Utkání skončilo 1:6. Ve druhém semifinále si poradili Popeláci s Bohutínem, když vyhráli 4:1. V souboji o třetí místo zvítězil Bohutín Stars, který porazil AC Romu Šumperk 6:1.

Finálový duel zhlédla i početná skupina příznivců obou družstev. Tento duel již mohli příznivci spatřit v roce 2009, když se ve finále utkala totožná družstva. Popeláci v tomto zápase předváděli organizovanou obranu, tak jako po celý turnaj. V prvním poločase se ujali vedení, když první branku utkání vstřelil Radim Harapát. Do druhého poločasu vstoupili lépe PFC, ale nezužitkovali své šance. V poslední minutě přece jen svitla naděje alespoň na srovnání stavu, když po ruce jednoho z hráčů Popeláků se zahrával druhý pokutový kop z hranice 10m, protože Popeláci již dosáhli kvóty akumulovaných faulů. Z tohoto kopu se nemýlil Pavel Vlkoš a tím dal konečnou podobu utkání, které skončilo v základní hrací době 1:1. Následoval penaltový rozstřel ve kterém bylo úspěšnější družstvo Popeláků.

Pár zajímavostí z turnaje přineslo družstvo Popeláků, které si odneslo trofej nejlepšího střelce, brankaře a celkové prvenství. V celém turnaji obdrželi 3 branky a nejlepší střelec turnaje Lukáš Stuchlík vsítil 12 branek.

Slavnostní vyhlášení a předání cen prováděl předseda Olomoucké krajské komise futsalu Ladislav Sebök, který poděkoval všem zúčastněným družstvům za jejich přínos, kvalitu a fair-play hru. Svůj díl při pořádání turnaje mají i rozhodčí a pořadatelé.

Celkové pořadí:

1. Popeláci Šumperk

2. PFC Šumperk

3. Bohutín Stars

4. AC Roma

 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).