ZPRÁVY

V mohelnickém kulturáku opět řádil zloděj

10. září 2013, 06:49, téma Z POLICEJNÍ LINKY, jak
Mohelnice - Kulturní dům v Mohelnici se stal dojnou krávou zlodějů. Za bývalého vedení se tam ztratilo sto tisíc korun a ruka zločinu se na místo činu vrátila i poté, co nad kulturákem převzala dohled starostka Jana Zwyrtek Hamplová. Škoda, kterou tam minulý týden chmaták způsobil, naštěstí není nijak vysoká.

„Ztratil se tady DVD přehrávač, který někdo ukradl ze skříně, kde byl zamknutý a kam se zloděj po jejím vypáčení dostal,“ řekl Týdnu jeden ze zaměstnanců kulturního domu. Policie začala krádež vyšetřovat v polovině minulého týdne, pachatele ale nedopadla a zřejmě ani nedopadne. Podle vedení kulturáku, jehož jednatelkou je sama starostka, totiž byla způsobená škoda natolik malá, že zločin nemělo smysl ani prošetřovat. „Případ byl uzavřen s tím, že byla způsobena zanedbatelná škoda, takže k trestnému činu vůbec nedošlo,“ uvedl tiskový mluvčí šumperské policie Josef Bednařík.

DVD přehrávače se podle neoficiálních informací zmocnil pachatel z volně přístupné kanceláře. Výše zmíněnou krádež finanční hotovosti vyšetřovatelé odložili, zloděje se jim kvůli nedostatku stop nepodařilo zadržet.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.