ZPRÁVY

V mohelnickém kulturáku opět řádil zloděj

10. září 2013, 06:49, téma Z POLICEJNÍ LINKY, jak
Mohelnice - Kulturní dům v Mohelnici se stal dojnou krávou zlodějů. Za bývalého vedení se tam ztratilo sto tisíc korun a ruka zločinu se na místo činu vrátila i poté, co nad kulturákem převzala dohled starostka Jana Zwyrtek Hamplová. Škoda, kterou tam minulý týden chmaták způsobil, naštěstí není nijak vysoká.

„Ztratil se tady DVD přehrávač, který někdo ukradl ze skříně, kde byl zamknutý a kam se zloděj po jejím vypáčení dostal,“ řekl Týdnu jeden ze zaměstnanců kulturního domu. Policie začala krádež vyšetřovat v polovině minulého týdne, pachatele ale nedopadla a zřejmě ani nedopadne. Podle vedení kulturáku, jehož jednatelkou je sama starostka, totiž byla způsobená škoda natolik malá, že zločin nemělo smysl ani prošetřovat. „Případ byl uzavřen s tím, že byla způsobena zanedbatelná škoda, takže k trestnému činu vůbec nedošlo,“ uvedl tiskový mluvčí šumperské policie Josef Bednařík.

DVD přehrávače se podle neoficiálních informací zmocnil pachatel z volně přístupné kanceláře. Výše zmíněnou krádež finanční hotovosti vyšetřovatelé odložili, zloděje se jim kvůli nedostatku stop nepodařilo zadržet.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).