KULTURA

Ušetřete čas a síly se StuJob

1. srpna 2018, 07:00, redakce, placená reklama
Ušetřete čas a síly se StuJob Potřebujete pomoci s prací doma či na zahradě? V Šumperku vznikl revoluční projekt, který Vám ušetří čas i sílu, díky StuJob bude Váš život jednodušší. Můžete si objednat studenta, který k Vám přijde vykonat téměř jakoukoliv práci od zastřihávání stromků, sekání trávníku, umývání oken po kompletní úklid domácnosti. Vyzpovídali jsme jeho zakladatele Daniela Sojáka a Víta Hromka, abychom Vám čtenářům přinesli informace o této užitečné novince.”

Co je to StuJob a proč jste tuto službu založili?
StuJob jsme založili, aby lidem šetřil čas a studentům zajistil přivýdělek. Je to služba, pomocí které si objednáte studenta, který k Vám přijde vykonat jakoukoliv práci na zahradě či v domě. Můžete se tak například zbavit každotýdenního nudného úklidu domácnosti a místo toho se věnovat čemukoliv, co Vás baví. Objednat lze jednorázově či se můžeme domluvit na dlouhodobé spolupráci.

Jaký je rozdíl mezi objednáním StuJobu a svěřením práce klukovi od sousedů?
Jedna z velkých výhod naši služby je fakt, že jsme pojištěni proti poškození Vámi svěřeného nářadí či například poškrábání Vašeho auta stojícího na příjezdové cestě vedle trávníku. Další výhodou je fakt, že při nespokojenosti klientů jim vrátíme peníze či možnosti objednání více pracovníků zároveň. Není pro nás také problém jednorázově nahradit pracovníka, který náhle onemocní.

Jak služba probíhá?
Průběh služby je velice jednoduchý. Po objednání k Vám na Vámi určenou hodinu přijde brigádník a vy mu pouze sdělíte, jakou práci chcete vykonat. Po vykonání práce podepíšete pracovníkovi výkaz a jednu ze dvou kopií si ponecháte pro kontrolu. Poté Vám zašleme fakturu k uhrazení služby na e-mail, na což máte 14 dní.

Proč službu StuJob vyzkoušet právě teď?
Momentálně probíhá zaváděcí prázdninový akce, kdy je možné u nás objednat se slevou 20% - za pouhých 99 Kč za hodinu práce. Z tohoto důvodu je momentálně ideální doba k vyzkoušení naši služby.

Jakým způsobem mohu StuJob objednat?
Objednat si můžete pomocí formuláře na naši webové stránce www.stujob.cz, což je otázka 1 minuty. Zákazníci se nás mohou na cokoliv zeptat prostřednictvím telefonního hovoru, na facebooku či e-mailem. :-)Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).