ZPRÁVY

Trestanci zvýší zaměstnanost

6. října 2012, 13:55, téma PR, redakce, placená reklama
Kandidát na hejtmana Olomouckého kraje Jiří Rozbořil (ČSSD) zná způsob, jak bojovat s nezaměstnaností na Jesenicku. Nabízí obyvatelům konkrétní záměry, které v regionu zajistí nové pracovní příležitosti.

„Boj s nezaměstnaností povedu přes úspěšné čerpání evropských dotací a přes vytváření přátelského prostředí pro investory,“ říká Jiří Rozbořil.

Co ale konkrétního má na mysli? „Například budu spolupracovat při zřizování průmyslových zón a zasadím se o „přilákání“ přímých zahraničních investic do jesenického regionu. Určitě také podpořím záměr na vybudování vězeňského zařízení ve Vidnavě, čímž vytvoříme desítky, možná i stovky, nových pracovních míst,“ zdůraznil lídr kandidátky ČSSD v Olomouckém kraji.

Jiří Rozbořil má ale i další konkrétní plány, jak hejtman může pomáhat s vytvářením nových pracovních míst v našem regionu. „Například podpořím snahy o umístění centrálního pracoviště analytického útvaru Úřadu práce ČR v oblasti Jesenicka,“ dodává Rozbořil.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).