SPORT

Strážci vesmíru porazili ve FLŠ Hoku

5. února 2012, 17:18, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Doposud vedoucí Hoka ve Futsalové lize Šumperka překvapivě dvakrát prohrála.
 Ještě před závěrečným šlágrem kola se hrály i ostatní zápasy. Jako první se střetly týmy Velkých Losin a Sobotínu. Senior začal zostra a v poločase vedl o dvě branky. Nakonec zvítězil jednoznačně 7:4.
O poznání vyrovnanější zápas svedl Sobotín proti Loučné. Tam tentokrát hubené vedení neudržel a oba celky se rozešly s remízou 4:4. Loučná následně otáčela zápas s Bratrušovem. Ten vedl v polovině o gól, ale Loučná svého soka v závěru přestřílela a triumfovala 7:5.
Bohutín nebyl Kamionu Rapotín důstojným soupeřem. Postupem času Kamion naplnil očekávání a došlo i na potupnou desítku. Konečný stav jasně vypovídá o dění na hřišti - 10:2.
V závěru nedělního programu se představil lídr ligy Hoka. Nejprve hrál proti Bratrušovu a po pomalém začátku byl stav v poločase 3:3. Poté se díky brance dvě vteřiny před koncem zrodil senzační výsledek 8:7 ve prospěch Oranjes Bratrušov. 
Strážci vesmíru byli druzí v tabulce a v případě výhry nad klopýtající Hokou by se mohli dostat na první příčku - a to se také stalo. Po opatrném prvním poločase si Strážci vytvořili tříbrankový náskok, který se jim i přes mohutně dotahujícího soupeře podařilo udržet a zvítězit 5:3.
Lázně V. Losiny vs. Senior Sobotín (2:4) 4:7
Senior Sobotín vs. Loučná (3:2) 4:4
Bohutín vs. Kamion Rapotín (1:4) 2:10
Oranjes Bratrušov vs. Loučná (3:2) 5:7
Hoka Šumperk vs. Oranjes Bratrušov (3:3) 7:8
Hoka Šumperk vs. Strážci vesmíru (1:1) 3:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.