SPORT

Strážci vesmíru porazili ve FLŠ Hoku

5. února 2012, 17:18, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Doposud vedoucí Hoka ve Futsalové lize Šumperka překvapivě dvakrát prohrála.
 Ještě před závěrečným šlágrem kola se hrály i ostatní zápasy. Jako první se střetly týmy Velkých Losin a Sobotínu. Senior začal zostra a v poločase vedl o dvě branky. Nakonec zvítězil jednoznačně 7:4.
O poznání vyrovnanější zápas svedl Sobotín proti Loučné. Tam tentokrát hubené vedení neudržel a oba celky se rozešly s remízou 4:4. Loučná následně otáčela zápas s Bratrušovem. Ten vedl v polovině o gól, ale Loučná svého soka v závěru přestřílela a triumfovala 7:5.
Bohutín nebyl Kamionu Rapotín důstojným soupeřem. Postupem času Kamion naplnil očekávání a došlo i na potupnou desítku. Konečný stav jasně vypovídá o dění na hřišti - 10:2.
V závěru nedělního programu se představil lídr ligy Hoka. Nejprve hrál proti Bratrušovu a po pomalém začátku byl stav v poločase 3:3. Poté se díky brance dvě vteřiny před koncem zrodil senzační výsledek 8:7 ve prospěch Oranjes Bratrušov. 
Strážci vesmíru byli druzí v tabulce a v případě výhry nad klopýtající Hokou by se mohli dostat na první příčku - a to se také stalo. Po opatrném prvním poločase si Strážci vytvořili tříbrankový náskok, který se jim i přes mohutně dotahujícího soupeře podařilo udržet a zvítězit 5:3.
Lázně V. Losiny vs. Senior Sobotín (2:4) 4:7
Senior Sobotín vs. Loučná (3:2) 4:4
Bohutín vs. Kamion Rapotín (1:4) 2:10
Oranjes Bratrušov vs. Loučná (3:2) 5:7
Hoka Šumperk vs. Oranjes Bratrušov (3:3) 7:8
Hoka Šumperk vs. Strážci vesmíru (1:1) 3:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.