ZPRAVODAJSTVÍ

Starého koupaliště si letos plavci užijí naposledy

2. srpna 2016, 13:00, Vladimíra Bartoňová
Zábřeh - Polovinu prázdnin oslavil minulou sobotu plavecký areál v Zábřeze a při té příležitosti nachystal pro nejmenší „plaváčky“ oblíbené vodní hrátky. Děti mohly kromě běžně dostupných atrakcí využít i program zahrnující soutěže ve vodě, aerobic nebo aquazorbing. Na konci léta začne město s rozsáhlou přestavbou venkovního koupaliště.

 „Půlením prázdnin reagujeme na úspěch, který měla tato akce v loňském roce. Tehdy ji s rodiči navštívilo okolo dvou set dětí,“ uvedl Milan Štencl, vedoucí plaveckého areálu. Souběžný provoz venkovního a vnitřního bazénu proběhne letos naposledy. Od konce léta totiž celý areál obsadí stavební stroje a výsledkem jejich práce má být nově opravený velký venkovní bazén s řadou nových atrakcí. Vedení plaveckého areálu doufá, že tak na koupaliště dostane ještě více návštěvníků.

Zatím spíše pro rodiny


„V současné době slouží bazén hlavně rodinám s dětmi. Starší generace plavců nám už několik let chybí, protože do zakrytého bazénu se v létě nikomu moc nechce,“ vysvětluje Štencl. A právě zásadní rekonstrukce venkovního areálu má starší plavce opět přilákat. „Rovněž máme v plánu modernizaci prodejních kiosků, na které nikdo stavebně nesáhl od 80. let,“ dodal Štencl. Naopak letošní novinka, bezplatná úschova kol přímo v areálu bazénu, má začít fungovat už od srpna letošního roku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.8.2016 06:53
Titulek: Připravte si drobné
Autor: Nána
28
168
na nové vstupné. Dříve 5Kč.
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.