ZPRAVODAJSTVÍ

Starého koupaliště si letos plavci užijí naposledy

2. srpna 2016, 13:00, Vladimíra Bartoňová
Zábřeh - Polovinu prázdnin oslavil minulou sobotu plavecký areál v Zábřeze a při té příležitosti nachystal pro nejmenší „plaváčky“ oblíbené vodní hrátky. Děti mohly kromě běžně dostupných atrakcí využít i program zahrnující soutěže ve vodě, aerobic nebo aquazorbing. Na konci léta začne město s rozsáhlou přestavbou venkovního koupaliště.

 „Půlením prázdnin reagujeme na úspěch, který měla tato akce v loňském roce. Tehdy ji s rodiči navštívilo okolo dvou set dětí,“ uvedl Milan Štencl, vedoucí plaveckého areálu. Souběžný provoz venkovního a vnitřního bazénu proběhne letos naposledy. Od konce léta totiž celý areál obsadí stavební stroje a výsledkem jejich práce má být nově opravený velký venkovní bazén s řadou nových atrakcí. Vedení plaveckého areálu doufá, že tak na koupaliště dostane ještě více návštěvníků.

Zatím spíše pro rodiny


„V současné době slouží bazén hlavně rodinám s dětmi. Starší generace plavců nám už několik let chybí, protože do zakrytého bazénu se v létě nikomu moc nechce,“ vysvětluje Štencl. A právě zásadní rekonstrukce venkovního areálu má starší plavce opět přilákat. „Rovněž máme v plánu modernizaci prodejních kiosků, na které nikdo stavebně nesáhl od 80. let,“ dodal Štencl. Naopak letošní novinka, bezplatná úschova kol přímo v areálu bazénu, má začít fungovat už od srpna letošního roku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.8.2016 06:53
Titulek: Připravte si drobné
Autor: Nána
27
138
na nové vstupné. Dříve 5Kč.
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.