ZPRAVODAJSTVÍ

Sraz motorkářského klubu vyvolal policejní manévry

27. září 2016, 17:00, Jaroslav Kropáč
Libina - Zhruba stovka policistů dohlížela minulý víkend na sraz motorkářského klubu Outlaws MC Czechia v Libině. Spíš než motorářům ale komplikovaly policejní manévry život obyvatelům obce i těm, kteří jí jenom projížděli.

 „Není to nic příjemného, když vás zastaví policajt a musíte mu ukázat vnitřek auta, a to pokaždé, když jedu z dolního konce vesnice nahoru,“ uvedl pro Týden na severu osmapadesátiletý Karel T. z Libiny. Ještě pečlivěji než motoristy prohlíželi muži zákona motorkáře, někteří z nich údajně museli vysvléci kombinézy, aby policisty přesvědčili, že nepřevážejí žádné zbraně.

Tentokrát v klidu

Policisté vyhodnotili akci v Libině jako bezpečnostní riziko a do akce nasadili uniformované policisty a muže zákona v civilu z celého Olomouckého kraje. Událost se tentokrát obešla bez vážnějšího incidentu na rozdíl od roku 2013, kdy došlo při stejném srazu k dosud neobjasněné vraždě jednoho z motorkářů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).