ZPRAVODAJSTVÍ

Sraz motorkářského klubu vyvolal policejní manévry

27. září 2016, 17:00, Jaroslav Kropáč
Libina - Zhruba stovka policistů dohlížela minulý víkend na sraz motorkářského klubu Outlaws MC Czechia v Libině. Spíš než motorářům ale komplikovaly policejní manévry život obyvatelům obce i těm, kteří jí jenom projížděli.

 „Není to nic příjemného, když vás zastaví policajt a musíte mu ukázat vnitřek auta, a to pokaždé, když jedu z dolního konce vesnice nahoru,“ uvedl pro Týden na severu osmapadesátiletý Karel T. z Libiny. Ještě pečlivěji než motoristy prohlíželi muži zákona motorkáře, někteří z nich údajně museli vysvléci kombinézy, aby policisty přesvědčili, že nepřevážejí žádné zbraně.

Tentokrát v klidu

Policisté vyhodnotili akci v Libině jako bezpečnostní riziko a do akce nasadili uniformované policisty a muže zákona v civilu z celého Olomouckého kraje. Událost se tentokrát obešla bez vážnějšího incidentu na rozdíl od roku 2013, kdy došlo při stejném srazu k dosud neobjasněné vraždě jednoho z motorkářů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.