KULTURA

„Sliby se maj plnit o Vánocích,“ zazpívá Janek Ledecký. V rámci vánočního turné do Šumperka přiveze dosud největší světelný park.

27. listopadu 2019, 18:00, Vladimíra Bartoňová
Šumperk – Populární zpěvák Janek Ledecký dokáže každoročně před vánočními svátky vyprodávat sály po celé republice. Daří se mu to už přes dvě desítky let. Letos se s vánočním programem vrátí do českých měst znovu a zavítá také do Šumperka. Ve čtvrtek 28. listopadu vystoupí v šumperském Domu kultury.

Vánoční písně i oblíbené hity

Koncert slibuje klasické oblíbené vánoční písně, ale i hity jako Budu všechno, co si budeš přát, Proklínám nebo Na ptáky jsme krátký. A samozřejmě dojde i na veškeré skladby ze zásadní desky Sliby se maj plnit o Vánocích.

Skladby běžně nehrané

„Toto sváteční album vyšlo už v roce 1996 a od té doby před svátky vždycky vyrážím na turné. Je to komorní záležitost, hraju na něm deset vánočních písní, a pak dalších patnáct, na které moji fanoušci čekají. Dojde však i na skladby, které jindy nehrávám, třeba na Dylana a Stinga,“
odtajňuje program koncertu Janek Ledecký.

Speciální hosté

V každém městě navíc přivítáme speciální hosty v podobě předního českého smyčcového kvartetu M. Nostitz Quartet a Jankových hudebních kolegů baskytaristy Davea Mendéze, bubeníka Hanze Sedláře a klávesisty Pavla Muchy.

„Za jejich hudebního doprovodu návštěvníci koncertu uslyší všechny zásadní hity, můžete se proto těšit na nezapomenutelný kulturní zážitek s pravou sváteční atmosférou. Navíc vystoupení doplní doposud největší světelný park, s jakým kdy zpěvák na turné vyrazil,“ uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Vánočního koncertu Janka Ledeckého se dočkáte ve čtvrtek 28. listopadu od sedmi večer ve velkém sále domu kultury. Vstupenky lze zakoupit v ceně 390, 420, 450 a 490 korun. Více informací a online rezervace vstupenek na www.dksumperk.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.