SPORT

ŠFL má za sebou šestnácté kolo

30. ledna 2012, 17:12, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Boje v základní části Šumperské florbalové ligy se chýlí ke konci.
 Šlágr kola hned na začátek pátečního večera. Metelesku blesku proti Párkům vyrukovalo s důraznou hrou na hraně pravidel a ze začátku bylo lepším týmem. Vedení po poločase hráči v pruhovaném uhájili a nakonec zvítězili těsně 6:5.

Metelesku blesku - Párci  6:5

V poslední době skvěle hrající Icemani si tentokrát poradili i se Spádovou legií. Po vyrovnaném poločase palubovku opanovali Ledoví muži a triumfovali v poměru 9:4.

Icemani - Spádová legie  9:4

Bílý balet si v dalším utkání vyšlápl na favorita v podobě Lazy Swines. Bojovné utkání se nakonec změnilo v jasnou záležitost v podobě vítězství Baletu 5:2.

Bílý balet - Lazy Swines  5:2

Vychlazená 11 potvrdila roli jasného favorita a přehrála zlepšující se Big heďáky 11:5. Po hattricku zaznamenali kanonýr Vlk a kapitán Dohnal.

Vychlazená 11 - Big heďáci  11:5

V posledním utkání King Size dlouho trápili Včelky Medulky a po poločase svítil na tabuli dokonce remízový stav 1:1. Poté však již hráči Medulek nenechali nikoho na pochybách a vyhráli 5:1.

Včelky Medulky - King Size  5:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.