SPORT

ŠFL má za sebou šestnácté kolo

30. ledna 2012, 17:12, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Boje v základní části Šumperské florbalové ligy se chýlí ke konci.
 Šlágr kola hned na začátek pátečního večera. Metelesku blesku proti Párkům vyrukovalo s důraznou hrou na hraně pravidel a ze začátku bylo lepším týmem. Vedení po poločase hráči v pruhovaném uhájili a nakonec zvítězili těsně 6:5.

Metelesku blesku - Párci  6:5

V poslední době skvěle hrající Icemani si tentokrát poradili i se Spádovou legií. Po vyrovnaném poločase palubovku opanovali Ledoví muži a triumfovali v poměru 9:4.

Icemani - Spádová legie  9:4

Bílý balet si v dalším utkání vyšlápl na favorita v podobě Lazy Swines. Bojovné utkání se nakonec změnilo v jasnou záležitost v podobě vítězství Baletu 5:2.

Bílý balet - Lazy Swines  5:2

Vychlazená 11 potvrdila roli jasného favorita a přehrála zlepšující se Big heďáky 11:5. Po hattricku zaznamenali kanonýr Vlk a kapitán Dohnal.

Vychlazená 11 - Big heďáci  11:5

V posledním utkání King Size dlouho trápili Včelky Medulky a po poločase svítil na tabuli dokonce remízový stav 1:1. Poté však již hráči Medulek nenechali nikoho na pochybách a vyhráli 5:1.

Včelky Medulky - King Size  5:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).