SPORT

ŠFL má za sebou šestnácté kolo

30. ledna 2012, 17:12, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Boje v základní části Šumperské florbalové ligy se chýlí ke konci.
 Šlágr kola hned na začátek pátečního večera. Metelesku blesku proti Párkům vyrukovalo s důraznou hrou na hraně pravidel a ze začátku bylo lepším týmem. Vedení po poločase hráči v pruhovaném uhájili a nakonec zvítězili těsně 6:5.

Metelesku blesku - Párci  6:5

V poslední době skvěle hrající Icemani si tentokrát poradili i se Spádovou legií. Po vyrovnaném poločase palubovku opanovali Ledoví muži a triumfovali v poměru 9:4.

Icemani - Spádová legie  9:4

Bílý balet si v dalším utkání vyšlápl na favorita v podobě Lazy Swines. Bojovné utkání se nakonec změnilo v jasnou záležitost v podobě vítězství Baletu 5:2.

Bílý balet - Lazy Swines  5:2

Vychlazená 11 potvrdila roli jasného favorita a přehrála zlepšující se Big heďáky 11:5. Po hattricku zaznamenali kanonýr Vlk a kapitán Dohnal.

Vychlazená 11 - Big heďáci  11:5

V posledním utkání King Size dlouho trápili Včelky Medulky a po poločase svítil na tabuli dokonce remízový stav 1:1. Poté však již hráči Medulek nenechali nikoho na pochybách a vyhráli 5:1.

Včelky Medulky - King Size  5:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.