ZPRÁVY

Rozpadne se v Loučné koalice?

9. února 2015, 20:15, jak
Loučná nad Desnou - Obměněné složení má zastupitelstvo v Loučné nad Desnou. Novou zastupitelkou je Petra Švestková, která nahradí zesnulého Josefa Seidla. Oba byli na kandidátní listinu zapsaní za ČSSD.

 „Poměr stran koalice a opozice se tím nezmění, takže obec bude fungovat normálně dál. Nutno podotknout, že spolupráce mezi zastupiteli je na velmi dobré úrovni,“ uvedl starosta Loučné Jaroslav Sembdner. Volbu Petry Švestkové musí ještě posvětit obecní zastupitelstvo, které se sejde už tuto středu.
Po posledních komunálních volbách panovala v Loučné napjatá situace mezi bývalým starostou Pavlem Martínkem z ČSSD a Jaroslavem Sembdnerem za ODS, který po něm starostenské křeslo převzal a sestavil koalici s těsnou většinou jednoho hlasu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 10.2.2015 15:46
Titulek: Na Štědrý den
Autor: Anonym
191
108
zemřel Josef Seidl, zastupitel ČSSD v Loučné?! No vidíte, ještě jsme se tu nedávno hádali, kdo bude starostou, a je konec. 24. 12., Josef Seidl (1951) – Loučná nad Desnou, MORAVSKÁ POHŘEBNÍ SLUŽBA A KREMATORIUM V ŠUMPERKU, Nerudova 12, Šumperk http://sumpersky.denik.cz/nehody/rozloucili-jsme-se-20150102.html
Reagovat
Datum: 13.2.2015 16:27
Titulek: Bez titulku
Autor: Pavlína Máčková
179
Pravděpodobně z toho máš radost, ty chudáku, příště se aspoň podepiš.
Reagovat
Datum: 14.2.2015 02:18
Titulek: Josef Seidl na Reji:
Autor: Anonym
107
Datum: 16.10.2014 09:44
Titulek: Provokace
Autor: Josef Seidl
souhlas
36
nesouhlas
59
Neustále se mě lidi ptají, co stím mám společného. Říkám, já nic, jen pár blbečků z neznalosti, házejí všechny do jednoho pytle a proto vás žádám, dejte Seidlům v Loučné pokoj !A za druhé, zažil jsem tady na obci pana, Englberta Pokorného, Kopačku, Zugara a taky pana Martínka a pana Sembdnera! Hádejte, kdo z nich pro obec udělal nejvíce ? Kdo je nezná, ať se zaptá třeba (tolik opěvovaných) důchodců ! http://sumpersky.rej.cz/clanky/predvolebni-kampan--festival-hnoje-a-spiny/
PAN SEIDL (ČSSD) POPÍRAL, ŽE BY MĚL NĚCO SPOLEČNÉHO S BILLBOARDEM PROTI ČLENCE ODS ZDEŇCE RIEDLOVÉ, ALE MOŽNÁ MU ZDRAVOTNĚ NEPROSPĚLO, JESTLI SE HO POŘÁD LIDÉ PTALI. ALE V USA JSOU NEGATIVNÍ KAMPANĚ BĚŽNÁ VĚC A BILLBOARD BYL PODLE MĚ DOCELA VÝSTIŽNÝ. RIEDLOVÁ V R. 2010 DOSTAROSTOVALA VE VIKÝŘOVICÍCH A V R. 2014 HOPLA, KANDIDOVALA ZA ODS LOUČNÁ, O JEJÍCH UDÁNÍCH SE TAKY PSALO V DISKUZI, NAŠTĚSTÍ JI LOUČŇÁCI NEZVOLILI.
Reagovat
Datum: 15.2.2015 21:47
Titulek: Bez titulku
Autor: Opoldíková Radka
96
Nech ludia v Loučné volia a pri kampani špinia koho chcú,ale v prvom príspevku sa ukazuje totálny hyenysmus.Človek,ktorý to sem vložil nemá vôbec žiadnú úctu voči rodine a pozostalým.Asi je to porazený poslanec.Ale ako sa u nás hovorí "Na každú sviňu sa voda varí." Týmto chcem zaželať pevné nervy paní Petre Š.,nech sa jej darí odolávať takýmto tlučhubám,ktorý ani nevedia o kom píšu.Tý ktorý poznali Josefa S.venujte mu prosím tichú spomienku.
Reagovat
Datum: 16.2.2015 14:03
Titulek: neznalí věci by měli raději mlčet
Autor: Tereza
99
168
Vážení, Vy všichni neznalí věci, jméno Seidl se v Loučné vyskytuje vícerokrát. Zemřelý pan Seidl, zastupitel, NENÍ ten stejný pan Seidl, který okrádal obec. Jde pouze o shodu jmen. Takže opakuji, neznalí věci by měli raději mlčet a nerozšiřovat poplašné zprávy.
Reagovat
Datum: 16.2.2015 14:29
Titulek: To chce chodit na virtuální hřbitov
Autor: Mánek
95
a pohřbívat známé i rodinu. Pak budete vědět kdo je v nebi nebo ne. Hledejte a najdete tam jen paní Seidlovou. Seidla tam nikdo nedal. Dejte si ho tam sami ať máte v Loučné pořádek.
http://vzpominky.nezavirejteoci.cz
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.