SPORT

Neskutečný Jiří Šincl! Talentovaný útočník se podílel na sedmnácti mohelnických gólech

10. dubna 2019, 11:00, Petr Fišer
Neskutečný Jiří Šincl! Talentovaný útočník se podílel na sedmnácti mohelnických gólech Olomouc, Velká Bystřice – Národní liga, nebo méně prestižní regionální soutěž? Jiří Šincl to neřeší a nekompromisním způsobem ničí jednoho soupeře za druhým, ať už hraje kdekoliv.

Dvaadvacetiletý šikula střídá mateřskou Mohelnici s vyšším výkonnostním levelem ve Svitavách a na obou frontách o sobě dává důkladně vědět. Mohelnickému klubu, v němž s florbalovou kariérou začínal, pomohl k výstupu na první místo další ofenzivní smrští. V divokých zápasech proti Bílovci a Olomouci zaznamenal 10 branek a 7 gólových asistencí! Za nového tabulkového lídra skóroval už jedenačtyřicetkrát…
Béčko Mohelnice má úplně jiné starosti. I když v okresním derby dvou rezervních celků přetlačilo Šumperk, dál musí pelášit, jako by mu u zadku hořela koudel. Před posledním Prostějovem drží náskok pouhých dvou bodů.

REGIONÁLNÍ LIGA

BÍLOVEC – MOHELNICE 4:13 (1:4, 2:3, 1:6). Branky Mohelnice: Šincl 6, Zach 3, Heller 2, Pudil 2.
OLOMOUC – MOHELNICE 7:15 (3:8, 2:3, 2:4). Góly Mohelnice: Šincl 4, Sedmera 3, Nejezchleba 2, Zach 2, Pudil 2, Šalda 2.

KRAJSKÁ LIGA

MOHELNICE B – ŠUMPERK B 4:3 (2:1, 0:2, 2:0). Branky: Junek 2, Heidenreich – Mondek 2.
MOHELNICE B – KOJETÍN 3:4 (0:2, 2:1, 1:1). Góly Mohelnice: Dočekal, Navrátil, Nitka.
ŠUMPERK B – BISONS PŘEROV 6:5 (0:1, 3:2, 3:2). Branky Šumperka: Vařeka 2, Mondek, Vlk, Jeřábek, Dohnal.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.