SPORT

Neskutečný Jiří Šincl! Talentovaný útočník se podílel na sedmnácti mohelnických gólech

10. dubna 2019, 11:00, Petr Fišer
Neskutečný Jiří Šincl! Talentovaný útočník se podílel na sedmnácti mohelnických gólech Olomouc, Velká Bystřice – Národní liga, nebo méně prestižní regionální soutěž? Jiří Šincl to neřeší a nekompromisním způsobem ničí jednoho soupeře za druhým, ať už hraje kdekoliv.

Dvaadvacetiletý šikula střídá mateřskou Mohelnici s vyšším výkonnostním levelem ve Svitavách a na obou frontách o sobě dává důkladně vědět. Mohelnickému klubu, v němž s florbalovou kariérou začínal, pomohl k výstupu na první místo další ofenzivní smrští. V divokých zápasech proti Bílovci a Olomouci zaznamenal 10 branek a 7 gólových asistencí! Za nového tabulkového lídra skóroval už jedenačtyřicetkrát…
Béčko Mohelnice má úplně jiné starosti. I když v okresním derby dvou rezervních celků přetlačilo Šumperk, dál musí pelášit, jako by mu u zadku hořela koudel. Před posledním Prostějovem drží náskok pouhých dvou bodů.

REGIONÁLNÍ LIGA

BÍLOVEC – MOHELNICE 4:13 (1:4, 2:3, 1:6). Branky Mohelnice: Šincl 6, Zach 3, Heller 2, Pudil 2.
OLOMOUC – MOHELNICE 7:15 (3:8, 2:3, 2:4). Góly Mohelnice: Šincl 4, Sedmera 3, Nejezchleba 2, Zach 2, Pudil 2, Šalda 2.

KRAJSKÁ LIGA

MOHELNICE B – ŠUMPERK B 4:3 (2:1, 0:2, 2:0). Branky: Junek 2, Heidenreich – Mondek 2.
MOHELNICE B – KOJETÍN 3:4 (0:2, 2:1, 1:1). Góly Mohelnice: Dočekal, Navrátil, Nitka.
ŠUMPERK B – BISONS PŘEROV 6:5 (0:1, 3:2, 3:2). Branky Šumperka: Vařeka 2, Mondek, Vlk, Jeřábek, Dohnal.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Do kin míří film Yesterday. Víte jaké to je, když jste jediný člověk na světě, který zná písničky The Beatles? Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Šunmerské kino OKO ho promítne ve čtvrtek 27. června. Tři z vás mohou být u toho, když správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Jaký film nenatočil režisér Danny Boyle?
a) Milionář z chatrče
b) Trainspotting
c) Jobs

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, vyhrávají: Květa Dvořáková z Velkých Losin, Petra Brachtlová z Libiny a Bronislava Nečesaná z Mohelnice. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně Kulturního domu.