SPORT

Mezinárodní taneční soutěž O pohár města Šumperka

3. února 2010, 00:00, rejdakce
Šumperk - V sobotu 6. března se v Domě kultury v Šumperku uskuteční XIII. ročník Mezinárodní taneční soutěže „O pohár města Šumperka“, kterou Dům kultury pořádá spolu s Klubem tanečního sportu Šumperk a Taneční školou Olympia.
Ve dvanácti soutěžních kategoriích (Hobby páry Děti I a II, dospělí a senioři třídy B a dospělí třídy D, C a B) se představí páry nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska a Polska a to jak ve standardních, tak i latinskoamerických tancích.

O umístění párů a jejich postupu do vyšších tříd bude po celý den rozhodovat odborná porota, složená z porotců I. třídy, celou taneční soutěž povede a bude konferovat tak jako v minulých letech paní Pavlína Coufalová z Olomouce.

Závěr soutěže, kterým je finále třídy B v latinskoamerických tancích, se uskuteční večer v úvodu Květinového plesu, který je tradičně ozdobou plesové sezóny v šumperském regionu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.