SPORT

Mezinárodní taneční soutěž O pohár města Šumperka

3. února 2010, 00:00, rejdakce
Šumperk - V sobotu 6. března se v Domě kultury v Šumperku uskuteční XIII. ročník Mezinárodní taneční soutěže „O pohár města Šumperka“, kterou Dům kultury pořádá spolu s Klubem tanečního sportu Šumperk a Taneční školou Olympia.
Ve dvanácti soutěžních kategoriích (Hobby páry Děti I a II, dospělí a senioři třídy B a dospělí třídy D, C a B) se představí páry nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska a Polska a to jak ve standardních, tak i latinskoamerických tancích.

O umístění párů a jejich postupu do vyšších tříd bude po celý den rozhodovat odborná porota, složená z porotců I. třídy, celou taneční soutěž povede a bude konferovat tak jako v minulých letech paní Pavlína Coufalová z Olomouce.

Závěr soutěže, kterým je finále třídy B v latinskoamerických tancích, se uskuteční večer v úvodu Květinového plesu, který je tradičně ozdobou plesové sezóny v šumperském regionu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.