SPORT

Mezinárodní taneční soutěž O pohár města Šumperka

3. února 2010, 00:00, rejdakce
Šumperk - V sobotu 6. března se v Domě kultury v Šumperku uskuteční XIII. ročník Mezinárodní taneční soutěže „O pohár města Šumperka“, kterou Dům kultury pořádá spolu s Klubem tanečního sportu Šumperk a Taneční školou Olympia.
Ve dvanácti soutěžních kategoriích (Hobby páry Děti I a II, dospělí a senioři třídy B a dospělí třídy D, C a B) se představí páry nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska a Polska a to jak ve standardních, tak i latinskoamerických tancích.

O umístění párů a jejich postupu do vyšších tříd bude po celý den rozhodovat odborná porota, složená z porotců I. třídy, celou taneční soutěž povede a bude konferovat tak jako v minulých letech paní Pavlína Coufalová z Olomouce.

Závěr soutěže, kterým je finále třídy B v latinskoamerických tancích, se uskuteční večer v úvodu Květinového plesu, který je tradičně ozdobou plesové sezóny v šumperském regionu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).