SPORT

Mezinárodní taneční soutěž O pohár města Šumperka

3. února 2010, 00:00, rejdakce
Šumperk - V sobotu 6. března se v Domě kultury v Šumperku uskuteční XIII. ročník Mezinárodní taneční soutěže „O pohár města Šumperka“, kterou Dům kultury pořádá spolu s Klubem tanečního sportu Šumperk a Taneční školou Olympia.
Ve dvanácti soutěžních kategoriích (Hobby páry Děti I a II, dospělí a senioři třídy B a dospělí třídy D, C a B) se představí páry nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska a Polska a to jak ve standardních, tak i latinskoamerických tancích.

O umístění párů a jejich postupu do vyšších tříd bude po celý den rozhodovat odborná porota, složená z porotců I. třídy, celou taneční soutěž povede a bude konferovat tak jako v minulých letech paní Pavlína Coufalová z Olomouce.

Závěr soutěže, kterým je finále třídy B v latinskoamerických tancích, se uskuteční večer v úvodu Květinového plesu, který je tradičně ozdobou plesové sezóny v šumperském regionu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).