KULTURA

Loučná se ocitne ve víru zábavy, šťastlivci se proletí vrtulníkem

13. července 2016, 08:00, Ondřej Polák
Loučná nad Desnou - Dva dny nabité zábavou připravila na blížící se víkend nejen pro své obyvatele obec Loučná nad Desnou. Na návštěvníky čeká nejen spousta muziky a zábavy, ale i adrenalinový zážitek na palubě vrtulníku.

 Pestrý program začne v pátek 22. července v osmnáct hodin, kdy se zámecký park rozezní koncerty kapel Holátka a Postrpoi. „Součástí pátečního večera bude také promítání filmu pod noční oblohou. Letní kino začne v devět hodin večer a uvede oblíbenou pohádku Řachanda,“ podotkl za pořadatele starosta Loučné Jaroslav Sembdner.

Bohatý program pro děti

Sobotní program zahájí u zámku už v devět hodin ráno tradiční jarmark a zároveň začne maratón akcí pro děti. Ty se mohou těšit na loutkovou pohádku, ukázky výcviku psů a hasičské techniky, na dětskou diskotéku, horolezeckou stěnu, balónkovou nebo bublinovou show či skákací hrad. „Dětské pásmo bude probíhat až do šestnácti hodin, kdy vyvrcholí překvapením hasičů v zámeckém parku,“ dodal starosta obce.
Vedle programu pro děti chystají pořadatelé také další atrakce. Například u hasičské zbrojnice si mohou sběrači adrenalinových zážitků vyzkoušet aquazorbing. Za pěkného počasí přiletí ve třináct hodin vrtulník, kterým se budou moci proletět vylosované děti.

Hity Ivana Mládka

V šest hodin večer začnou koncerty kapel, nejprve v Loučné vypukne bubenická show skupiny Jumping Drums a poté vystoupí mladá talentovaná kapela Like-It, která letos na jaře odjela jako předskokan turné se známou skupinou Chinaski. Hudební program vyvrcholí v osm hodin večer, kdy publikum roztančí populární hity Ivana Mládka v podání svérázné formace Děda Mládek Illegal Band.
Vstup na celý program dvoudenní akce je zdarma.


Foto: archiv

Dvoudenní program vyvrcholí koncertem svérázné kapely Děda Mládek Illegal Band


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.7.2016 16:08
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
125
110
za ty peníze by měly radši udělat řechody pro chodce
Reagovat
Datum: 26.7.2016 16:09
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
114
118
za ty peníze by měly radši udělat přechody pro chodce
Reagovat
Datum: 30.7.2016 08:23
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: xy
164
111
přechody v obci smazali předpisy EU ale tato akce byla velmi dobře směřovaná a to pro všechny vrstvy obyvatel,( děti,střední věk až po důchodce)a mám za to že se vydařila. Dřívější dřevosochání bylo k ničemu, jen tu zůstali hnusný černý sochy který se za pár let stějně spálí.
Reagovat
Datum: 9.8.2016 16:28
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: fandasever
253
108
přechody v obci smazali předpisy EU,
Pane Bože pokud chcete psát veřejnosti naučte se alespoň základů rodného jazyka
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).