KULTURA

Loučná se ocitne ve víru zábavy, šťastlivci se proletí vrtulníkem

13. července 2016, 08:00, Ondřej Polák
Loučná nad Desnou - Dva dny nabité zábavou připravila na blížící se víkend nejen pro své obyvatele obec Loučná nad Desnou. Na návštěvníky čeká nejen spousta muziky a zábavy, ale i adrenalinový zážitek na palubě vrtulníku.

 Pestrý program začne v pátek 22. července v osmnáct hodin, kdy se zámecký park rozezní koncerty kapel Holátka a Postrpoi. „Součástí pátečního večera bude také promítání filmu pod noční oblohou. Letní kino začne v devět hodin večer a uvede oblíbenou pohádku Řachanda,“ podotkl za pořadatele starosta Loučné Jaroslav Sembdner.

Bohatý program pro děti

Sobotní program zahájí u zámku už v devět hodin ráno tradiční jarmark a zároveň začne maratón akcí pro děti. Ty se mohou těšit na loutkovou pohádku, ukázky výcviku psů a hasičské techniky, na dětskou diskotéku, horolezeckou stěnu, balónkovou nebo bublinovou show či skákací hrad. „Dětské pásmo bude probíhat až do šestnácti hodin, kdy vyvrcholí překvapením hasičů v zámeckém parku,“ dodal starosta obce.
Vedle programu pro děti chystají pořadatelé také další atrakce. Například u hasičské zbrojnice si mohou sběrači adrenalinových zážitků vyzkoušet aquazorbing. Za pěkného počasí přiletí ve třináct hodin vrtulník, kterým se budou moci proletět vylosované děti.

Hity Ivana Mládka

V šest hodin večer začnou koncerty kapel, nejprve v Loučné vypukne bubenická show skupiny Jumping Drums a poté vystoupí mladá talentovaná kapela Like-It, která letos na jaře odjela jako předskokan turné se známou skupinou Chinaski. Hudební program vyvrcholí v osm hodin večer, kdy publikum roztančí populární hity Ivana Mládka v podání svérázné formace Děda Mládek Illegal Band.
Vstup na celý program dvoudenní akce je zdarma.


Foto: archiv

Dvoudenní program vyvrcholí koncertem svérázné kapely Děda Mládek Illegal Band


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.7.2016 16:08
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
127
111
za ty peníze by měly radši udělat řechody pro chodce
Reagovat
Datum: 26.7.2016 16:09
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
114
120
za ty peníze by měly radši udělat přechody pro chodce
Reagovat
Datum: 30.7.2016 08:23
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: xy
165
115
přechody v obci smazali předpisy EU ale tato akce byla velmi dobře směřovaná a to pro všechny vrstvy obyvatel,( děti,střední věk až po důchodce)a mám za to že se vydařila. Dřívější dřevosochání bylo k ničemu, jen tu zůstali hnusný černý sochy který se za pár let stějně spálí.
Reagovat
Datum: 9.8.2016 16:28
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: fandasever
253
111
přechody v obci smazali předpisy EU,
Pane Bože pokud chcete psát veřejnosti naučte se alespoň základů rodného jazyka
Reagovat