KULTURA

Kino chystá novinku pro rodiče s kojenci

15. června 2016, 07:00, Roman Tyčka
Kino chystá novinku pro rodiče s kojenci Šumperk - Po úspěšných projekcích pro seniory zařazuje šumperské kino do svého programu další zvláštní projekce určené specifické cílové skupině. Novinka potěší rodiče s malými dětmi a miminky. „Nepůjde tentokrát o promítání dětských představení, ale o promítání „dospěláckých“ filmů pro rodiče s nejmenšími dětmi,“ vysvětluje ředitel kina Kamil Navrátil.

 „Jít se podívat na film do kina je jedna z věcí, která rodičům malých miminek chybí. Novou nabídkou chceme oslovit diváky, kteří se do kina běžně kvůli rodičovským povinnostem nedostanou,“ představuje projekt Baby Oko Navrátil.

Přebalování přímo v kině

Ředitel šumperského Oka, brzy sám novopečený otec, přiznává, že nejde o originální nápad, ale o trend, který se objevil v zahraničí a nově se úspěšně prosazuje i v tuzemských kinech.
„Při návštěvě představení Baby Oko mohou rodiče zaparkovat kočárek přímo v sále a nebude vadit, že dítě křičí po celou dobu filmu. Stejně tak se počítá s přebalováním či kojením během projekce,“ podotkl Navrátil.
Projekce filmů budou probíhat se sníženou hladinou zvuku a při částečném osvětlení kinosálu. Cena vstupenek na taková představení bude nižší než obvykle, děti mají vstup zdarma.
„Maminky a tatínkové budou mít své ratolesti na dosah a zároveň mohou zhlédnout celovečerní film a nikdo se na ně nebude zlobit, když se během filmu pověnují akutním výchovným záležitostem. S tím se počítá,“ dodává na závěr šéf kina.
První projekce v rámci cyklu Baby Oko se uskuteční ve středu 15. června od 10 hodin, kdy kino uvede komedii Dvojníci s Ondřejem Sokolem v hlavní roli.


Foto: archiv

Podívat se v kině na „dospělácký“ film a u toho nakojit miminko? Odteď žádný problém!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NEILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Neil Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.