KULTURA

Kino chystá novinku pro rodiče s kojenci

15. června 2016, 07:00, Roman Tyčka
Kino chystá novinku pro rodiče s kojenci Šumperk - Po úspěšných projekcích pro seniory zařazuje šumperské kino do svého programu další zvláštní projekce určené specifické cílové skupině. Novinka potěší rodiče s malými dětmi a miminky. „Nepůjde tentokrát o promítání dětských představení, ale o promítání „dospěláckých“ filmů pro rodiče s nejmenšími dětmi,“ vysvětluje ředitel kina Kamil Navrátil.

 „Jít se podívat na film do kina je jedna z věcí, která rodičům malých miminek chybí. Novou nabídkou chceme oslovit diváky, kteří se do kina běžně kvůli rodičovským povinnostem nedostanou,“ představuje projekt Baby Oko Navrátil.

Přebalování přímo v kině

Ředitel šumperského Oka, brzy sám novopečený otec, přiznává, že nejde o originální nápad, ale o trend, který se objevil v zahraničí a nově se úspěšně prosazuje i v tuzemských kinech.
„Při návštěvě představení Baby Oko mohou rodiče zaparkovat kočárek přímo v sále a nebude vadit, že dítě křičí po celou dobu filmu. Stejně tak se počítá s přebalováním či kojením během projekce,“ podotkl Navrátil.
Projekce filmů budou probíhat se sníženou hladinou zvuku a při částečném osvětlení kinosálu. Cena vstupenek na taková představení bude nižší než obvykle, děti mají vstup zdarma.
„Maminky a tatínkové budou mít své ratolesti na dosah a zároveň mohou zhlédnout celovečerní film a nikdo se na ně nebude zlobit, když se během filmu pověnují akutním výchovným záležitostem. S tím se počítá,“ dodává na závěr šéf kina.
První projekce v rámci cyklu Baby Oko se uskuteční ve středu 15. června od 10 hodin, kdy kino uvede komedii Dvojníci s Ondřejem Sokolem v hlavní roli.


Foto: archiv

Podívat se v kině na „dospělácký“ film a u toho nakojit miminko? Odteď žádný problém!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.