Jihlavská rezerva veze 3 body ze Zábřeha

6. dubna 2008, 19:04, simi
Jihlavská rezerva veze 3 body ze Zábřeha Zábřeh - Dalším soupeřem v Moravskoslezské fotbalové lize byl pro domácí Sulko Zábřeh rezervní tým Jihlavy. V 19. kole chtěli zábřežští zopakovat týden starou výhru proti dalšímu béčku, kdy 30.3. zdolali Zlín 3:2.

Utkání začalo pěkně zostra a už ve druhé minutě se roh hostů otřel o tyč branky, jež střežil Janků. Hned z protiútoku vybojovali roh i domácí, ale větší příležitost si díky němu nevytvořili. Po trochu hluché desetiminutovce se začali zábřežští tlačit před branku hostujícího Tulise. Výsledkem však byl jen jeden roh a zajímavá standartní situace, se kterou si však vysocí stopeři Jihlavy poradili.

Ve 29. minutě zahrozil únikem Pinkava, ale Tulis byl pohotový a skokem pod nohy zneškodnil zatím největší šanci domácích. V podobném duchu se nesl i zbytek první části, a když Skopal odvrátil nebezpečný centr hostů na roh, po kterém se ze závaru rovněž nikdo neprosadil, šlo se do šaten za stavu 0:0.

Do druhé půle vstoupily oba celky beze změn, ale musely se vypořádat s prudkým deštěm, jenž hráčům znepříjemňoval život. Na začátku druhého poločasu se hrál celkem pohledný fotbal, kterému chybělo jediné, a to střely a potažmo góly. Bohužel pro Zábřeh, tento stav trval do 64. minuty, kdy se po hrubce domácí obrany prosadil Čermák - 0:1.

Po tomto tvrdém direktu se svěřenci trenéra Jáněho jen těžko zvedali a nadechovali k náporu. V 79. minutě nepotrestal zaváhání jihlavského stopera Pinkava. O deset minut později již hrál Zábřeh vabank s jediným cílem vyrovnat, ale i přes snahu se to domácím nepodařilo, a tak v utkání, kterému by více slušela remíza zvítězili šťastnější hosté z Jihlavy.

SK Sulko Zábřeh  -  FC Vysočina Jihlava B  0:1

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.