SPORT

Jihlavská rezerva veze 3 body ze Zábřeha

6. dubna 2008, 19:04, simi
Jihlavská rezerva veze 3 body ze Zábřeha Zábřeh - Dalším soupeřem v Moravskoslezské fotbalové lize byl pro domácí Sulko Zábřeh rezervní tým Jihlavy. V 19. kole chtěli zábřežští zopakovat týden starou výhru proti dalšímu béčku, kdy 30.3. zdolali Zlín 3:2.

Utkání začalo pěkně zostra a už ve druhé minutě se roh hostů otřel o tyč branky, jež střežil Janků. Hned z protiútoku vybojovali roh i domácí, ale větší příležitost si díky němu nevytvořili. Po trochu hluché desetiminutovce se začali zábřežští tlačit před branku hostujícího Tulise. Výsledkem však byl jen jeden roh a zajímavá standartní situace, se kterou si však vysocí stopeři Jihlavy poradili.
 
Ve 29. minutě zahrozil únikem Pinkava, ale Tulis byl pohotový a skokem pod nohy zneškodnil zatím největší šanci domácích. V podobném duchu se nesl i zbytek první části, a když Skopal odvrátil nebezpečný centr hostů na roh, po kterém se ze závaru rovněž nikdo neprosadil, šlo se do šaten za stavu 0:0.

Do druhé půle vstoupily oba celky beze změn, ale musely se vypořádat s prudkým deštěm, jenž hráčům znepříjemňoval život. Na začátku druhého poločasu se hrál celkem pohledný fotbal, kterému chybělo jediné, a to střely a potažmo góly. Bohužel pro Zábřeh, tento stav trval do 64. minuty, kdy se po hrubce domácí obrany prosadil Čermák - 0:1. 

Po tomto tvrdém direktu se svěřenci trenéra Jáněho jen těžko zvedali a nadechovali k náporu. V 79. minutě nepotrestal zaváhání jihlavského stopera Pinkava. O deset minut později již hrál Zábřeh vabank s jediným cílem vyrovnat, ale i přes snahu se to domácím nepodařilo, a tak v utkání, kterému by více slušela remíza zvítězili šťastnější hosté z Jihlavy.

SK Sulko Zábřeh  -  FC Vysočina Jihlava B  0:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).