KULTURA

Invaze láká na irské U2 a americkou dračici P!NK

30. července 2014, 15:00, Ondřej Polák
Invaze láká na irské U2 a americkou dračici P!NK Šumperk - Jeden z nejlepších evropských revivalů U2 skupina October U2 z Bratislavy představí svou koncertní show na přehlídce Revival invaze v Šumperku. Šestý ročník oblíbené open air akce proběhne v pátek 22. srpna od sedmi hodin večer v Pavlínině dvoře.
 „October U2 je špičkový revival, při jehož koncertu budou mít posluchači pocit, že Bono a jeho parta opravdu přijeli k nám do podhůří Jeseníků,“ míní dramaturg přehlídky Ondřej Polák.

Vedle napodobitelů irské poprockové legendy naservírují pořadatelé ještě další dva revivaly. Americkou zpěvačku Pink a její světoznámé hity představí šumperskému publiku kapela Pink Tribute složená z profesionálních českých muzikantů a dvou zpěvaček.

„Závěr přehlídky bude patřit jako každý rok zlidovělým hitům některé oblíbené české kapely. Letos jsme vybrali kapelu Vaťák, která odehraje téměř dvouhodinový výběr největších pecek od skupiny Kabát,“ dodal Ondřej Polák. „Přestože nám na akci skoro pokaždé pršelo, revivalová přehlídka má i tak pravidelnou přízeň publika a atmosféra je fantastická. Jistě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dává koncertům kvalitu i efekt. Kdo přijde, určitě nebude litovat,“ zve na akci ředitel pořádajícího Domu kultury Vladimír Rybička.

Revival invaze se koná 22. srpna v centru Šumperka. Vstupné na festival je 150 korun v předprodeji, který probíhá v informačním centru (budova muzea). Více informací a on-line rezervace vstupenek na dksumperk.cz.


Foto: archiv

Kapela October U2 patří mezi nejlepší revivaly slavných Irů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert populární zpěvačky Lenky Nové a úspěšného klavíristy Petra Maláska. Společný recitál se uskuteční v úterý 13. listopadu v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve které kapele se proslavila zpěvačka Lenka Nová?

A) Laura a její tygři
B) Tichá dohoda
C) Hudba Praha

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října, vyhráli Vladimír Frank z Hrabišína, Františka Tonová z Rudy nad Moravou, Olga Šalamounová z Rapotína, Petra Brachtlová z Libiny a Miroslav Zbíral z Bohuslavic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.