ZPRAVODAJSTVÍ

INIFITY – nekonečno možností, jak si užít krásný den

4. prosince 2019, 14:08, redakce, placená reklama
INIFITY – nekonečno možností, jak si užít krásný den Jsme fitko pro ženy a najdete nás na Lužickosrbské 6, kousek pod radnicí v Šumperku. V prosinci máme akci na permanentky. Při koupi jakékoliv permanentky na Vás čekají vstupy zdarma nebo prodloužení permanentky.

Proč jste se rozhodla otevřít fitko INFINITY?
Fitko jsem otevřela před třemi lety, aby si ženy a dívky, které se necítí dobře v tradičních posilovnách, měli kam jít zacvičit. Jsem velmi ráda, že fitko navštěvuje spoustu žen a dívek, nejen z tohoto důvodu, ale že se u nás cítí dobře. Chodí k nám ženy všech věkových kategorií.

Jaký je koncept fitness centra?
Koncept fitka je založen na kruhovém tréninku, což je soubor kardio a posilovacích cviků. Máme tady nachystaných 9 strojů a 9 stanovišť se cviky, které připravuje trenérka každý den.

Musím se na kruhový trénink do fitka objednat předem?
Do fitka na kruhový trénink můžete přijít kdykoliv, bez objednání. Je tady vždy trenérka, která vysvětlí použití strojů a ukáže cviky a dohlédne na správné provádění cviků. Pokud máte nějaký zdravotní problém (např. po operaci zápěstí), přizpůsobíme cviky vašemu zdravotnímu stavu.

Co ještě nabízíte v INFINITY?
V Infinity dále nabízíme lekce v sále. Jako je například Tabata, TRX, Slimfit, ABS workout, Pilates, Aerobik, Cvičení pro zdraví (jóga) a na přání klientek i Kruháč s chlapem. Na tyto lekce se ženy můžou nahlásit na recepci, telefonním čísle 730 805 317 nebo nově na internetovém rezervačním systému: rezervace.fitkoinfinity.cz

Máte v Infinity i další služby?
Ano, v Infinity nabízíme i jiné služby a to – kosmetický salon, nehtové studio a masážní salon. Všechny mohu vřele doporučit. Tyto služby si mohou dopřát jak ženy, tak i muži a na zakončení příjemných chvil si u nás na recepci můžete dopřát výbornou kávu, čaj nebo po cvičení proteinový koktejl nebo proteinové tyčinky.

Těšíme se na Vaši návštěvu.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Naposledy v letošním roce můžete soutěžit s Týdnem na severu. Opět nabídneme dvě otázky, opět rozdělíme několik výher. Čekají na vás volňásky na hudební večer skupiny Dying Passion a jejich hostů a dále dvojvstupenka na koncert Moravia Big Bandu (MBB). Tak soutěžte a nezapomeňte poslat číslo i písmeno odpovědi!

Soutěžní otázka č. 1: ( Předvánoční koncert MBB, 18. 12., 19.00, Zábřežská kulturní, 1x 2 vstupenky)

Kolikáté výročí od svého vzniku letos oslavil orchestr MORAVIA BIG BAND?
1A) 30.
1B) 35.
1C) 40.

Soutěžní otázka č. 2: ( Mezi svátky VIII., 27.12., H-Club, Šumperk , 3 vstupenky)

Jak se jmenuje zpěvačka Dying Passion?
2A) Zuzana Jelínková
2B) Hana Horecká
2c) Elis Mraz

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě podle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ:
Dvě volné vstupenky na koncert Skupiny Olympic, konaný 13. prosince v šumperském Domě kultury vyhrávají: Eva Vaňková ze Šumperka a Martina Pinosová z D. Libiny. Dvojvstupenku na koncert Tomáše Kočko s orchestrem budou mít v KKC Rapotín zadarmo rezervovanou Josef Janota z Loučné n. D. a Vlasta Španihelová z N. Malína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.