SPORT

In-lineisté již brousí kolečka na letošní závody

26. ledna 2009, 17:39, téma IN-LINE, -mar-
Šumperk - Šumperští in-lineisté se již za dva měsíce postaví znova na dráhu. A REJ.CZ bude jakožto mediální partner opět u toho.
První kolo dvanáctidílného seriálu Nestlé LifeInLine Tour se totiž odjede již na konci března a to rovnou mezinárodně v Bratislavě. V loňském roce tým posbíral rekordní nadílku - celkem 27 zlatých  míst, 31 bronzových a 18 stříbrných míst v celkem dvaadvaceti závodech.

Jezdci ze Šumperka se umístili nejlépe i celkově: 
Svatopluk Sladký - v celém seriálu Nestlé LifeInLine byl jasně a zaslouženě na 1. místě  a s přehledem vyhrál také 1. místo v kategorii M 3
Jan Choma - v celém seriálu Nestlé LifeInLine byl na  2. místě a ve své věkové kategorii M 1 obsadil 1. místo.
Petr Janda - 2. místo kategorie M 4 
Milan Jeřábek - 1. místo v kategorii M 4 
Hana Seidlová - 2. místo v kategorii Z 2
Nejúspěšnějším týmem na desetikilometrové trati pro rok 2008 se stali Svatopluk Sladký, Jan Choma a Petr Janda. Druhý tým ve složení Milan Jeřábek, Roman Fišnar a Filip Adlt se celkově stali nejúspěšnějším týmem na jednadvacetikilometrové trati pro rok 2008.
 
Tým šumperských rychlobruslařů, který sbírá již dva roky medaile i na postech nejvyšších, se letos utká i o cenu Města Šumperka. Jsou totiž nominováni v kategorii Sport. In-line a zejména závodní bruslení jsou sportem opravdu pro každého. Dokazuje to i šumperský tým, který má pestré zastoupení svých členů - mládež, dorost, juniory i seniory.

Kalendář NESTLÉ LifeInLine Tour 2009
29. 3. Bratislava
10. 5. Hradec Králové
17. 5. Praha
31. 5. České Budějovice
7. 6. Ostrava (Světový pohár)
14. 6. Brno
21. 6. Prievidza
28. 6. Trebišov
6. 9. Poprad
13. 9. Plzeň (mistrovství ČR)
20. 9. Opava
27. 9. Pardubice


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 28.1.2009 09:55
Titulek: Bez titulku
Autor: Kamila
246
157
Ahoj,držím Vám palce, ať Vám to dobře jezdí a bez vážnějších pádů. Ale chtělo by to více holek do oddílu.
Reagovat
Datum: 31.1.2009 13:23
Titulek: Cena města
Autor: Petr
262
139
Držím palce, ať dostanete tu Cenu města. Je vážně krásné číst o všech těch medajlích, které jsde za minulý rok dovezli, je to krásná reprezentace našeho města.
Reagovat
Datum: 17.3.2009 12:35
Titulek: Sezóna 2009
Autor: Hanka
152
195
Těším se na další závody, které nás čekají. Snad budou i lepší tratě,aby bylo méně pádů :-) Zdravím tým in-line TJ Sokol Šumperk. Hanka
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).