Grand Prix 2009

13. února 2009, 22:16, rejdakce
Zábřeh - V sobotu 7. února se v Zábřeze uskutečnil 1. turnaj Grand Prix 2009. Tato soutěž pod vedením Českého svazu stolního hokeje obsahuje celkem 6 turnajů, které se budou hrát vždy dvakrát ve městech Zábřeh, Ostrava a Frýdek-Místek. Z těchto turnajů pak vzejdou účastníci Mistrovství ČR 2009 ve stolním hokeji - šprtci.
Zábřežští hráči mají po loňské velmi vydařené sezóně co obhajovat. A za obhajobou vyšli opravdu skvělým způsobem. Za účasti 41 hráčů a hráček ve všech kategoriích se v absolutním pořadí umístilo hned 6 zábřežských hráčů na prvních příčkách. Vyhráli všechny kategorie, které klub obsadil, tedy muže, juniory a žáky. Skvělé výkony podali nejlepší hráči ELO listinu Josef Focher a Kamil Andrle, kteří své vedení v této listině udrželi. Přidal se k nim i desetiletý žákovský úřadující mistr ČR David Pelikán, který v absolutním pořadí skončil na neuvěřitelném 4. místě.

Nejlepším mimozábřežským hráčem se stal Josef Bohdálek (Sokol Frýdek-Místek) na 7. místě. V první desítce jej ještě doplnili týmoví kolegové Josef Gába (8. místo) a Miroslav Šebestík (10. místo)

V pořadí 2. turnaj Grand Prix se přemístí do Ostravy v sobotu 14. března, kde hostitelé ze Šprtec Partyja Ostrava budou chtít zábřežské hráče sesadit z pomyslného šprtcového trůnu.

• 8 DDM UNIČOV 2.5

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.