ZPRÁVY

Požár zavinil nedopalek cigarety

29. dubna 2013, 09:11, BH
Šumperk – Požár na balkóně panelového domu v Šumperku likvidovali hasiči v noci z pátku 26. na sobotu 27. dubna. Odhozená cigareta vznítila vybavení v šestém patře budovy.
O požáru paneláku dostali hasiči zprávu po 21. hodině. K třináctipatrové budově ve Fibichově ulici v Šumperku vyjeli profeisonální hasiči ze Šumperka se dvěma cisternami i s výškovou technikou a dobrovolní hasiči ze Šumperka a z Nového Malína. Hasiči po příjezdu zjistili, že hoří balkón v šestém patře. „Požár zasáhl koberec, květináče a rákos, dovnitř bytu se naštěstí nedostal. Příčinou vzniku požáru, který způsobil škodu dva tisíce korun bylo cizí zavinění. Konkrétně odhozený nedopalek cigarety, " informovala mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.