SPORT

Druhé kolo ŠFL

21. září 2010, 09:55, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Druhé kolo páteční florbalové ligy bylo po sportovní stránce ještě možná kvalitnější než to první.
Jako první vyběhli na plochu Obchodní akademie hráči Bílého Baletu proti libinským Beerboys. Pivní parta z Libina tentokrát nenechala nikoho na pochybách a utkání jasně ovládla zejména díky neuvěřitelným sedmi brankám Vicence.


Bílý Balet - Beerboys Libina 3:10


Souboj Spádové legie s Vychlazenou 11 měl být jedním z největších taháků večera, a taky tomu tak bylo. Ve strhujícím utkání nejrve rychle vedla Legie 3:0 díky hattricku Pudila. Jedenáctka však koncentrovaným výkonem postupně manko dotahovala a v poslední minutě dokonce ototčila stav z 6:7 na 8:7.

Spádová Legie - Vychlazená 11  7:8


Mladí florbalisté šumperského Asperu pod názvem Párci za dolar vyzvali v dalším zápase hokejové King Size. Párci potvrdili své kvality a ikdyž nepříjemní King Size kousali, kvalita byla jednoznačně na straně Vlčka a spol.

Párci za dolar - King Size  5:3


Vyrovnaný boj se čekal od předposledního duelu večera. Icemani se postavili Lazy Swines. Svině však dostali velikou lekci z produktivity, když prakticky celý zápas tlačili Icemany k jejich brance, ale ti jim sypali jeden gól za druhým z brejků.

Icemani - Lazy Swines  8:3

V pozdním pátečním večeru pak statečně vzdorovali nejmladší účastníci ligy Youngers Glow proti favoritům Včelkám Medulkám. Glow se podařilo snížit na 3:2, pak však Včelky zapnuli vyšší rychlostní stupeň a zvítězili jednoznačně 9:3.

Včelky Medulky - Youngers Glow  9:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.