SPORT

Druhé kolo ŠFL

21. září 2010, 09:55, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Druhé kolo páteční florbalové ligy bylo po sportovní stránce ještě možná kvalitnější než to první.
Jako první vyběhli na plochu Obchodní akademie hráči Bílého Baletu proti libinským Beerboys. Pivní parta z Libina tentokrát nenechala nikoho na pochybách a utkání jasně ovládla zejména díky neuvěřitelným sedmi brankám Vicence.


Bílý Balet - Beerboys Libina 3:10


Souboj Spádové legie s Vychlazenou 11 měl být jedním z největších taháků večera, a taky tomu tak bylo. Ve strhujícím utkání nejrve rychle vedla Legie 3:0 díky hattricku Pudila. Jedenáctka však koncentrovaným výkonem postupně manko dotahovala a v poslední minutě dokonce ototčila stav z 6:7 na 8:7.

Spádová Legie - Vychlazená 11  7:8


Mladí florbalisté šumperského Asperu pod názvem Párci za dolar vyzvali v dalším zápase hokejové King Size. Párci potvrdili své kvality a ikdyž nepříjemní King Size kousali, kvalita byla jednoznačně na straně Vlčka a spol.

Párci za dolar - King Size  5:3


Vyrovnaný boj se čekal od předposledního duelu večera. Icemani se postavili Lazy Swines. Svině však dostali velikou lekci z produktivity, když prakticky celý zápas tlačili Icemany k jejich brance, ale ti jim sypali jeden gól za druhým z brejků.

Icemani - Lazy Swines  8:3

V pozdním pátečním večeru pak statečně vzdorovali nejmladší účastníci ligy Youngers Glow proti favoritům Včelkám Medulkám. Glow se podařilo snížit na 3:2, pak však Včelky zapnuli vyšší rychlostní stupeň a zvítězili jednoznačně 9:3.

Včelky Medulky - Youngers Glow  9:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.