SPORT

Draci postupují

26. dubna 2009, 11:45, Michal Šíma
Draci postupují Tábor - Tak ted' již stoprocentně. Šumperští hokejisté se mohou těšit na příští sezonu v první lize.
Konec nejistoty. Draci se sice čtvrtečním vítězstvím nad Milevskem dostali velmi blízko k postupu, ale k jistotě umístění na prvních dvou příčkách bylo potřeba ještě jeden krůček udělat.
Naštěstí se povedla hned první možnost. Tedy že Milevsko nevyhraje nad Táborem. Tábor zvítězil, ač jako host, tak na svém stadionu poměrem 5:4 a stejně jako Šumperk si zajistil prvoligovou příslušnost. Černý Petr tak padl podle předpokladů na HC ZVVZ Milevsko. Nutno ovšem poznamenat, že Milevsko bylo oproti prognózám velmi nepříjemným protivníkem, kdy kromě prohry na ledě Šumperka neprohrálo ani jednou více než o jednu branku.
Ale zpět k Šumperku. Když přišel do vedení Vladimír Velčovský před třeti roky, tak prohlásil, že chce do tří let hrát první ligu. Postoupit se však povedlo již v sezoně 2006/2007. Následující rok v první lize byl utrpením. Nezkušený mančaft i přes množství lepších, ale i horších posil jasně sestoupil. V letošní sezoně musel tým kolem kapitána Meluzína překonat několik velmi krizových okamžiků.
Mančaft však ukázal obrovskou sílu a přes kritiku ze všech stran vytřel všem škarohlídům zrak. Postup je tak odměnou pro všechny činovníky klubu, hráče a v neposlední řadě také fanoušky, kteří neúnavně fandili i ve chvílích, kdy se nedařilo. Za to všechno patří všem velké díky.
Doufejme, že se jak vedení šumperského hokeje, tak i zůstávající hráči poučili z minulé sezony a příští rok budou hrát v první lize klidný střed tabulky.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.5.2009 14:48
Titulek: K čl. M.Simy
Autor: Anonym
36
Je to čtivé, ale někdy s nevhodnými výrazy - manšaft a pod.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).