SPORT

Do rodného kraje se vrací úspěšný kanadský sjezdař Jan Hudec

19. prosince 2012, 18:21, redakce
Do rodného kraje se vrací úspěšný kanadský sjezdař Jan Hudec Kouty nad Desnou – V lyžařském areálu Kouty již naplno odstartovala zimní sezóna. Na neděli 23. prosince provozovatelé připravují ojedinělou podívanou. Na dvoukilometrovou sjezdovku zavítá lyžař českého původu a rodák ze Šumperka Jan Hudec, který v současné době reprezentuje Kanadu.

Vítěz několika závodů světového poháru a stříbrný medailista z MS ve sjezdu stanoví základní čas zdolání trati v Koutech, s nímž se potom mohou měřit všichni ostatní vyznavači sjezdového lyžování. Akci úspěšného světového závodníka navíc odstartuje zdejší nejúspěšnější lyžař a Hudcův kamarád Ondřej Bank, který se v současné době zotavuje ze zranění ramene. Zároveň se do rodného kraje vrátí i otec Jan Hudec starší, úspěšný trenér, který ve ski areálu povede výchovu mladých lyžařů.

„V polovině prosince jsme oficiálně zahájili sezónu a i přes dočasnou nepřízeň počasí si návštěvníci velmi pochvalovali podmínky pro lyžování na všech našich sjezdovkách. Během vánočních prázdnin budou pro návštěvníky navíc připraveny všechny čtyři tratě,“ slibuje provozovatel ski areálu Kouty Michal Kestl.

Kromě lyžování nabízí areál v Koutech několika restaurací a barů, kvalitní ubytování, půjčovnu lyžařského vybavení a na každý den chystá doprovodný kulturní program, instruktážní kurz či možnost testování lyží různých značek. foto: archiv Jana HudceDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.