KULTURA

Divadelní soubor Václav pořádá Václavovský kulturní podzim

10. listopadu 2008, 17:44, -zag-
Zábřeh - Desátý rok své existence oslaví divadelní soubor Václav dalším ročníkem Václavovského kulturního podzimu. A také letos připravil pro milovníky ochotnického divadla nabídku vskutku přebohatou.
 Program začne v sobotu 15. listopadu v 16.00 hodin pobožností a setkáním u kapličky Svaté Anežky České. Následovat bude přednáška Ing. Valdštýna ve velkém sále KD Václavov na téma Svatá Anežka Česká, v programu vystoupí i Schola Svébohov.
V 18.00 hodin se představí herci Martina Pavlíková a Igor Dostálek v pořadu slova a hudby Rapsodického divadla Olomouc „EL CRISTO DE LA LUZ“ - Legenda toledská z pera Julia Zeyera spolu s fragmenty nahrávky skladby Joakyma Unandera King Arthur v podání Gamavilla quartet & co. Závěr soboty bude od 19,30 hodin patřit sousedskému posezení, k tanci a poslechu zahraje skupina TRIANGL.

O týden později od pátku 21. do neděle 23. listopadu se v kulturním domě ve Václavově uskuteční setkání ochotnických divadel a Soutěžní přehlídka o Václava 2008. Na pořadu bude divadelní představení, semináře s porotou ve formě přátelské diskuze (účast přislíbil režisér Miroslav Krobot) i sobotní divadelní miniples, na němž zahraje skupina Pohoda.

Na neděli 14. prosince od 17.00 hodin připravili václavovští Adventní koncert 2008, na němž s písněmi s vánoční tematikou vystoupí Martin Hroch s přáteli.

Závěr Václavovského kulturního podzimu bude v pátek 26. prosince patřit od 17.00 hodin svatoštěpánskému představení zdejších divadelníků Jeppe z vršku.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.