SPORT

Přes pět set účastníků Běhu Terryho Foxe podpořilo boj proti rakovině

15. září 2000, 10:30, mpol
   ŠUMPERK - Více než pět set účastníků Běhu Terryho Foxe se ve čtvrtek 14. září rozběhlo ulicemi Šumperka. S cílem přispět na konto boje proti rakovině se do akce zapojili lidé všech věkových kategorií, nejmladší závodnici byl jeden rok a nejstarší šedesát devět let. Ke skvělé atmosféře celého podniku přispěli nejen účastníci, ale také šumperská hudební skupina Holátka.
ŠUMPERK - Více než pět set účastníků Běhu Terryho Foxe se ve čtvrtek 14. září rozběhlo ulicemi Šumperka. S cílem přispět na konto boje proti rakovině se do akce zapojili lidé všech věkových kategorií, nejmladší závodnici byl jeden rok a nejstarší šedesát devět let. Ke skvělé atmosféře celého podniku přispěli nejen účastníci, ale také šumperská hudební skupina Holátka.

   Zajímavá doprovodná akce k Běhu Terryho Foxe probíhala ve čtvrtek odpoledne před šumperskou obchodní akademií. Bylo zde připraveno plno atrakcí pro malé i velké. Každý si mohl vyzkoušet lezení po umělé horolezecké stěně, běh proti gumě nebo lyžování na dřevěných lyžích. "Bylo to opravdu výborné, moc se mi líbilo zkoušet si různé atrakce," spokojeně shrnula odpoledne Zdenka Brožová ze Šumperka.

   Díky šumperskému Běhu Terryho Foxe bude na konto boje proti rakovině odvedeno přes třicet jedna tisíc korun. To je oproti minulému roku více než dvojnásobek. Nezbývá než doufat, že příští ročník bude nejméně tak úspěšný, jako byl ten letošní.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.