SPORT

Třetí turnaj bowlingové ligy

6. prosince 2006, 08:00, kuk
Třetí turnaj bowlingové ligy Šumperk - V sobotním odpoledni, stejně jako každou první sobotu v měsíci, ožilo BOWLING CENTRUM KORZO bowlingovým turnajem. V pořadí třetí turnaj letošní sezóny přinesl nejen řadu napínavých situací, ale i pohodovou atmosféru.
Šumperk - V sobotním odpoledni, stejně jako každou první sobotu v měsíci, ožilo BOWLING CENTRUM KORZO bowlingovým turnajem. V pořadí třetí turnaj letošní sezóny přinesl nejen řadu napínavých situací, ale i pohodovou atmosféru.

Prvním napínavým okamžikem byl boj o postup do finále. Jasnými finalisty byli sice Zdeněk Růžička a Bohumil Brachtl, třetí postupující se však do finálového kola protáhl jen o 4 body.

Napínavému boji neunikl ani samotný závěr turnaje, kdy o vítězi rozhodl jeden jediný bod. Na prvním místě se umístil: Zdeněk Růžička s vítězným skóre 150 bodů, na druhém místě Bohumil Brachtl se 149 body a na třetím Václav Křístek se 120 body.

příjmení a jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. CELKEM
Růžička Zdeněk 10 10 10           30
Brachtl Bohumil 6 6 8           20
Mikulenka Jaromír ml. 8 8 N           16
Křístek Václav 4 N 6           10
Šiška Jaroslav 2 - 4           6
Holubec Zdenek - 4 -           4
Petržela Milan - 2 2           4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).