SPORT

Třetí turnaj bowlingové ligy

6. prosince 2006, 08:00, kuk
Třetí turnaj bowlingové ligy Šumperk - V sobotním odpoledni, stejně jako každou první sobotu v měsíci, ožilo BOWLING CENTRUM KORZO bowlingovým turnajem. V pořadí třetí turnaj letošní sezóny přinesl nejen řadu napínavých situací, ale i pohodovou atmosféru.
Šumperk - V sobotním odpoledni, stejně jako každou první sobotu v měsíci, ožilo BOWLING CENTRUM KORZO bowlingovým turnajem. V pořadí třetí turnaj letošní sezóny přinesl nejen řadu napínavých situací, ale i pohodovou atmosféru.

Prvním napínavým okamžikem byl boj o postup do finále. Jasnými finalisty byli sice Zdeněk Růžička a Bohumil Brachtl, třetí postupující se však do finálového kola protáhl jen o 4 body.

Napínavému boji neunikl ani samotný závěr turnaje, kdy o vítězi rozhodl jeden jediný bod. Na prvním místě se umístil: Zdeněk Růžička s vítězným skóre 150 bodů, na druhém místě Bohumil Brachtl se 149 body a na třetím Václav Křístek se 120 body.

příjmení a jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. CELKEM
Růžička Zdeněk 10 10 10           30
Brachtl Bohumil 6 6 8           20
Mikulenka Jaromír ml. 8 8 N           16
Křístek Václav 4 N 6           10
Šiška Jaroslav 2 - 4           6
Holubec Zdenek - 4 -           4
Petržela Milan - 2 2           4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).