SPORT

Třetí turnaj bowlingové ligy

6. prosince 2006, 08:00, kuk
Třetí turnaj bowlingové ligy Šumperk - V sobotním odpoledni, stejně jako každou první sobotu v měsíci, ožilo BOWLING CENTRUM KORZO bowlingovým turnajem. V pořadí třetí turnaj letošní sezóny přinesl nejen řadu napínavých situací, ale i pohodovou atmosféru.
Šumperk - V sobotním odpoledni, stejně jako každou první sobotu v měsíci, ožilo BOWLING CENTRUM KORZO bowlingovým turnajem. V pořadí třetí turnaj letošní sezóny přinesl nejen řadu napínavých situací, ale i pohodovou atmosféru.

Prvním napínavým okamžikem byl boj o postup do finále. Jasnými finalisty byli sice Zdeněk Růžička a Bohumil Brachtl, třetí postupující se však do finálového kola protáhl jen o 4 body.

Napínavému boji neunikl ani samotný závěr turnaje, kdy o vítězi rozhodl jeden jediný bod. Na prvním místě se umístil: Zdeněk Růžička s vítězným skóre 150 bodů, na druhém místě Bohumil Brachtl se 149 body a na třetím Václav Křístek se 120 body.

příjmení a jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. CELKEM
Růžička Zdeněk 10 10 10           30
Brachtl Bohumil 6 6 8           20
Mikulenka Jaromír ml. 8 8 N           16
Křístek Václav 4 N 6           10
Šiška Jaroslav 2 - 4           6
Holubec Zdenek - 4 -           4
Petržela Milan - 2 2           4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).