SPORT

Třetí turnaj bowlingové ligy

6. prosince 2006, 08:00, kuk
Třetí turnaj bowlingové ligy Šumperk - V sobotním odpoledni, stejně jako každou první sobotu v měsíci, ožilo BOWLING CENTRUM KORZO bowlingovým turnajem. V pořadí třetí turnaj letošní sezóny přinesl nejen řadu napínavých situací, ale i pohodovou atmosféru.
Šumperk - V sobotním odpoledni, stejně jako každou první sobotu v měsíci, ožilo BOWLING CENTRUM KORZO bowlingovým turnajem. V pořadí třetí turnaj letošní sezóny přinesl nejen řadu napínavých situací, ale i pohodovou atmosféru.

Prvním napínavým okamžikem byl boj o postup do finále. Jasnými finalisty byli sice Zdeněk Růžička a Bohumil Brachtl, třetí postupující se však do finálového kola protáhl jen o 4 body.

Napínavému boji neunikl ani samotný závěr turnaje, kdy o vítězi rozhodl jeden jediný bod. Na prvním místě se umístil: Zdeněk Růžička s vítězným skóre 150 bodů, na druhém místě Bohumil Brachtl se 149 body a na třetím Václav Křístek se 120 body.

příjmení a jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. CELKEM
Růžička Zdeněk 10 10 10           30
Brachtl Bohumil 6 6 8           20
Mikulenka Jaromír ml. 8 8 N           16
Křístek Václav 4 N 6           10
Šiška Jaroslav 2 - 4           6
Holubec Zdenek - 4 -           4
Petržela Milan - 2 2           4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).