SPORT

Cross bike duatlon ICE – MAN 2006

25. října 2006, 20:00, Kamil Vepřek
Cross bike duatlon ICE – MAN 2006 Zborov – Cykloklub Rampušák zve všechny příznivce krosového běhu a horských kol na  4. ročník cross duatlonu ICE-MAN 2006, který se uskuteční v sobotu 28. října v areálu letního koupaliště ve Zborově.
Zborov – Cykloklub Rampušák zve všechny příznivce krosového běhu a horských kol na 4. ročník cross duatlonu ICE-MAN 2006, který se uskuteční v sobotu 28. října v areálu letního koupaliště ve Zborově.

Pro závodníky je v letošním roce připravena obdobná trať jako v loňském roce o délce 5 km běh – 15 km horské kolo – 2,5 km běh. Pořadatelé se v letošním roce rozhodli pro dvě změny, první z nich je vynechání brodu přes místní koupaliště a druhou je pak snížení délky úseku na horském kole o 5 kilometrů, čímž by se měla zvýšit atraktivita závodu. Duatlon není svým profilem nijak náročný, proto jej zvládnou i ti, kteří si budou tento závod chtít premiérově vyzkoušet. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet svoji fyzičku a změřit síly s kamarády a se soupeři.

Bližší informace k závodu získáte na telefonu 604 15 13 79.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).