SPORT

Cross bike duatlon ICE – MAN 2006

25. října 2006, 20:00, Kamil Vepřek
Cross bike duatlon ICE – MAN 2006 Zborov – Cykloklub Rampušák zve všechny příznivce krosového běhu a horských kol na  4. ročník cross duatlonu ICE-MAN 2006, který se uskuteční v sobotu 28. října v areálu letního koupaliště ve Zborově.
Zborov – Cykloklub Rampušák zve všechny příznivce krosového běhu a horských kol na 4. ročník cross duatlonu ICE-MAN 2006, který se uskuteční v sobotu 28. října v areálu letního koupaliště ve Zborově.

Pro závodníky je v letošním roce připravena obdobná trať jako v loňském roce o délce 5 km běh – 15 km horské kolo – 2,5 km běh. Pořadatelé se v letošním roce rozhodli pro dvě změny, první z nich je vynechání brodu přes místní koupaliště a druhou je pak snížení délky úseku na horském kole o 5 kilometrů, čímž by se měla zvýšit atraktivita závodu. Duatlon není svým profilem nijak náročný, proto jej zvládnou i ti, kteří si budou tento závod chtít premiérově vyzkoušet. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet svoji fyzičku a změřit síly s kamarády a se soupeři.

Bližší informace k závodu získáte na telefonu 604 15 13 79.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.