SPORT

Cross bike duatlon ICE – MAN 2006

25. října 2006, 20:00, Kamil Vepřek
Cross bike duatlon ICE – MAN 2006 Zborov – Cykloklub Rampušák zve všechny příznivce krosového běhu a horských kol na  4. ročník cross duatlonu ICE-MAN 2006, který se uskuteční v sobotu 28. října v areálu letního koupaliště ve Zborově.
Zborov – Cykloklub Rampušák zve všechny příznivce krosového běhu a horských kol na 4. ročník cross duatlonu ICE-MAN 2006, který se uskuteční v sobotu 28. října v areálu letního koupaliště ve Zborově.

Pro závodníky je v letošním roce připravena obdobná trať jako v loňském roce o délce 5 km běh – 15 km horské kolo – 2,5 km běh. Pořadatelé se v letošním roce rozhodli pro dvě změny, první z nich je vynechání brodu přes místní koupaliště a druhou je pak snížení délky úseku na horském kole o 5 kilometrů, čímž by se měla zvýšit atraktivita závodu. Duatlon není svým profilem nijak náročný, proto jej zvládnou i ti, kteří si budou tento závod chtít premiérově vyzkoušet. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet svoji fyzičku a změřit síly s kamarády a se soupeři.

Bližší informace k závodu získáte na telefonu 604 15 13 79.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.