KULTURA

VyVoleným v patách aneb večer s Rosťou Alkou

8. února 2006, 14:57, Stanislava Marešová
VyVoleným v patách aneb večer s Rosťou Alkou Šumperk - Bouřlivé ovace vítaly před bývalou saunou v Kozinově ulici exVyVoleného Rosťu Alku.

Šumperk - Bouřlivé ovace vítaly před bývalou saunou v Kozinově ulici exVyVoleného Rosťu Alku. V pátek 3. února totiž v Šumperku slavnostně otevřel Café Bar VILA i diskotéku Phoenix. Do Šumperka se za ním sjeli i další jeho přátelé ExVyVolení Petr, Honza, Saša, Monika, Jindra a Martin.

Rosťa nepozval jen Vladka a Regínu. "Vladko má hodně akcí, takže jsem ho ani nezval. A Regína?" Rosťa naznačil, že o možnou přítomnost extravagantní VyVolené by mnozí zbylí VyVolení nestáli."Pozval jsem i Wendy, ale je nemocná," vypočítával další, kteří chyběli. Mezi ně patřila i Kačka, která také pozvána nebyla. Ale jen proto, uvedl Rosťa, že nechtěl komunikovat s jejím manažerem, ale přímo s ní, což se mu nepodařilo.

Silná sedmička VyVolených spolu se svými přáteli a drahými polovičkami se v Café Baru VILA cítila jako doma. Pozvala si i další kolegy ze showbyznysu, kapelu O5&Radeček, se kterými Rosťa Alka křtil v Praze nové Radečkovské CD. Do malého prostoru VILY se už pak kromě rodinných příslušníků a hrstky novinářů nikdo jiný nevešel.

I další den VyVolených byl nabitý. Po prohýřené noci na diskotéce se totiž jelo lyžovat do Kout nad Desnou. Někteří sice zůstali na hotelu, jiní, zejména Jindra, naopak hýřili dobrou náladou a rozdávali podpisy, kde se dalo. Večer pak VyVolené čekala "kinder" párty, tedy diskotéka pro mladší a dorost, na níž navázala show pro dospěláky. U baru opět své fanoušky bavili Jindra, Saša i Petr. O Petrovi se navíc šušká, že by mohl na příští akci VyVolených v Šumperku stát za mixážním pultem a ukázat své DJské umění. Kdy opět se VyVolení v Šumperku sejdou, není jisté. Neví to ani Rosťa, který se usadil v Praze. Se svou přítelkyní plánují i pejska. Lucka se totiž rozněžnila nad malým křížencem paní fotografky z Primy a svěřila se, že malého nalezence z nějakého útulku by měla taky ráda doma. Péči o něj by si rozdělila s Rosťou. O dalších návštěvách VyVolených i o přehledu akcí diskotéky Phoenix budeme průběžně a včas informovat.

Galerie:

Rosťa Alka je miláčkem dívek všech věkových kategorií. Jeho jméno bylo nejvíce skandováno a při sebemenším vykouknutí ze dveří byl atakován o podpisy.

Rosťa Alka a jeho fanklub se neustále rozrůstá. Fotoaparáty i mobilní telefony cvakaly o sto šest, v ohrožení byli i novináři, kteří přijeli fotit i z celostátních novin. Na párty se sešel Blesk, Šíp, Stratosféra, MF Dnes, televize Prima i místní noviny - Týden na Severu, Moravský sever a samozřejmě REJ.cz.

Fanklub VyVolených také nemá konkurenci. Doména VyVolených patří mezi nejnavštěvovanější servery.

VyVolení a jejich "volební" kampaň proti českému premiérovi Paroubkovi. "Odstartoval" ji Petr Zvěřina, který daroval Honzovi CD s originálním obalem. Své názory pak názorně vyjádřili i ostatní VyVolení.

Stříhání pásky proběhlo sice až po sedmé hodině, což mnohé promrzlé fanynky už vzdaly, ale i tak mělo úspěch. Rosťa jako první VyVolený zahájil vlastní podnikání.

Páry a dvojice z VyVolených ukázaly, jak se bulvární tisk mýlí. Petr Zvěřina je stále se svojí Katkou Bernovskou, Rosťa ukázal svou přítelkyni Lucku Kašparovou a Monika se neodtrhla od Adama Grabacze. Sám nebyl ani Hans, ale drobnou dívenku po svém boku moc neprezentoval. Rozhodně to však nebyla jeho manželka.

Saša je showmann. Jakmile na něj dopadlo světlo z kamery či fotoaparátu, střídal jeden obličej za druhým. Nejvíce ze všech se odvázal a neváhal ani líbat Jindru či Petra.

Jindra nezapomněl doma svou červenou šálu a čepici. Na diskotéce Phoenix pak vyzval místní borce na páku, sedl za ruletu a zkoušel i vícenásobnou dívčí společnost.

Tanec byla jedna z mála disciplín, kde se odvázaly všechny dívky od VyVolených. Sestry, sestřenice, přítelkyně i milenky tančily o sto šest, neváhaly ani vylézt na stůl.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.2.2006 22:11
Titulek: Jezisi to je krasny
Autor: Kol Ega
134
192
abcdefghijklmn.
Reagovat
Datum: 9.2.2006 06:01
Titulek: Jen kdyby..
Autor: Rumák
149
193
Jen kdyby tam nebyl podnikatel Alka st. a podnikatel Vágner...!
Reagovat
Datum: 9.2.2006 13:17
Titulek: RE: Jen kdyby..
Autor: Denis
145
156
je videt ze jsi nuzak a zaostalej kreten,kterej je nasranej na vsechno co se deje kolem tebe ty chudaku
Reagovat
Datum: 9.2.2006 16:20
Titulek: RE: RE: Jen kdyby..
Autor: Linda
165
182
Chudák,kretén a imbecil jsi spíš ta a zřejmě nevíš nic ........nehraj si na rozumbradu a zjisti si co Alka st.je zač ty VYHULENČE
Reagovat
Datum: 9.2.2006 19:36
Titulek: RE: RE: RE: Jen kdyby..
Autor: Kauzlink
193
190
Z WWW.SUPER.CZ:
Novinářská kachna! Bar, který otevíral Rosťa Alka stejně jako diskotéka v Šumperku je pana Libora Vágnera , který mu dal pouze možnost se v Šumperku zviditelnit v kulturním prostředí. Nic mu nepatří ani nepodniká.Ve skutečnosti vyšel pan Vágner vstříc Rosťovu otci, který ho o to požádal.A je pravdou, že pan Vágner jedná o dalším pořádání některých diskoték s Petrem Zvěřinou....
Reagovat
Datum: 10.2.2006 19:35
Titulek: RE: RE: Jen kdyby..
Autor: Rumák
169
175
Denisku!!!Nezlob!!!Nekřič na pána a braň tatínka!!!
Reagovat
Datum: 9.2.2006 12:31
Titulek: To je opravdu nádherné...
Autor: stan
171
182
Nic hezčího jsem neviděl.......to je prostě cool, otevřít diskotéku, podepsat se, zazpívat si, vyžrat trochu toho chlastu a potom být ještě víc cool, ten svět je tak nádhernej. Well done! Nejsou náhodou vyvolení příkladem jak jsme vyhulení?
Reagovat
Datum: 9.2.2006 16:22
Titulek: RE: To je opravdu nádherné...
Autor: Sylva
224
173
Jestli nás bude někdo hodnotit podle Vyvolevých tak přijde k závěru,že jsme opravdu spíš vyhulení
Kdyby si radeji Alka ml.dodělala školu
a Alka st.posplácel dluhy co tu nadělal
Reagovat
Datum: 9.2.2006 16:23
Titulek: Běžte do pr...
Autor: Tomáš
206
184
Ať jdou do pr... všichni vyvolení.......
Reagovat
Datum: 24.2.2006 22:06
Titulek: RE: Běžte do pr...
Autor: Pravda
187
181
myslím,že máš úplnou pravdu.Dělá ze sebe to co není.
Reagovat
Datum: 11.2.2006 14:21
Titulek: souhlas
Autor: Davea
190
165
:))))))))))) přesně tak jsem rád , že v mém rodném Šumpru žijí ještě inteligentní lidé:))souhlasím s názory: Alky st. splatit dluhy za maják, které mu město odpustilo a všichni jsme je museli cvaknout z daní, mladší si ani školu dodělávat nemusí, protože by mu stejně k ničemu nepomohla. A všichni vyvolení kromě Martina jsou mediální nuly , které nic neumí. Maximálně se nechat pár měsíců sledovat při plnění všech základních životních potřeb. Jděte už do prdele!!!stejně to nikoho nezajímá!!:)))))))))))))))))
Reagovat
Datum: 11.2.2006 22:14
Titulek: ok
Autor: ok
162
177
jen pro informaci:rostik by si mel dodelat vlastne tri skoly, protoze ze dvou ho vyrazili a tu treti teda nedodelal:-)))
Reagovat