SPORT

Štěpánský trojboj

21. prosince 2005, 21:02, kuku
ŠUMPERK - Pro ty, kteří se brání klidným a lenivým svátkům a spíše než pojídání cukroví uvitájí nějaký ten pohyb připravilo Fitness KORZO a Spinning Korzo GRACIAS druhý sváteční den 26. prosince v 10:00 hodin soutěž.
ŠUMPERK - Pro ty, kteří se brání klidným a lenivým svátkům a spíše než pojídání cukroví uvitájí nějaký ten pohyb připravilo Fitness KORZO a Spinning Korzo GRACIAS druhý sváteční den 26. prosince v 10:00 hodin soutěž.

Soutěžit se bude v disciplínách jako bench – press, veslování sklapovačky a rotoped. Zátěže jsou přizpůsobené procentuálně k tělesné váze tak má šanci opravdu každý, láká na svátky provozovatel Fitness Korzo Radim Niederle “a samozřejmě zveme i diváky, už proto, aby mohli příští rok zasoutěžit s námi, či aby podpoříli soutěžízí.“

Přestože výhry v tomto případě nejsou určitě to hlavní, jistě potěší. V soutěži se bude bojovat např. o sportovní výživu, poukázky na spinning či poukázku k odběru sportovního oblečení či obuvi.

PROGRAM


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.