KULTURA

Džemkapové klání nabídne tři kapely k posouzení

31. srpna 2005, 19:15, dark
Šumperk - DŽEMKAPové klání pro podzimní DŽEMFEST odstartuje již tento týden ve čtvrtek 1.září v Music Machina klubu do 20.hodiny. Tři kapely, které změří své síly, projdou hustým sítem náročnosti hudebního fanouška. Jediná vítězná se pak může prezentovat na podzimní dráze mladých amatérských kapel, čekajících na svou zakletou slávu.
Šumperk - DŽEMKAPové klání pro podzimní DŽEMFEST odstartuje již tento týden ve čtvrtek 1.září v Music Machina klubu do 20.hodiny. Tři kapely, které změří své síly, projdou hustým sítem náročnosti hudebního fanouška. Jediná vítězná se pak může prezentovat na podzimní dráze mladých amatérských kapel, čekajících na svou zakletou slávu.

Své zastoupení bude mít i zakopečková kapela Feedback hrající funky, blues & rock z nedalekého Zábřeha. Loňská účast milovníka dívčích srdcí totiž nebyla náhodná. Předznamenala možný raketový start zábřežských Feedbacků, kteří sázejí na dobré jméno a Brzobohatých mají v kapele hned čtyři.

Ondřej Brzobohatý - sólová i doprovodná kytara a snad i zpěv,Pavel Brzobohatý "Vrátný" - basová kytara, Michal Brzobohatý "Flauš" - bicí nástroje aby toho nebylo málo tak i Petr Brzobohatý - kytara a jediný „nerodinný“ člen skupiny Roman Balcárek "Jeff" - doprovodná i sólová kytara a zpěv.

Vystoupení se promění i v křest CD "Továrna". I když na svých stránkách slibuje kapela toto CD zdarma případně za symbolickou pajsku, rozhodně se vyplatí investovat i více. Kromě Feedbacku se představí i Pearl Jam Revival z Opavy Mimesis z Pardubic.

Další bitvu pak shlédneme na pódiu až 22.září, kdy se utkají tyto tři kapely:
Optimik /Nový Bor/
Ambrozia /Horšovský Týn/
Strainglam /Jindřichův Hradec/


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 1.9.2005 13:17
Titulek: feedback
Autor: Becky
111
Letos bude dzemkap zase nuda. Jen doufam ze feedback nevyhraji. Horsi kapelu v zabru snad uz nemame.
Reagovat
Datum: 1.9.2005 14:56
Titulek: RE: feedback
Autor: Mart.ini
19
Ti Pearl Jam revival jsou vyborni,zkus si je jit poslechnout.
Reagovat
Datum: 5.9.2005 09:31
Titulek: RE: feedback
Autor: Tom
121
Zdar. Mně Feedback zas tak špatní nepřipadaj, hrajou teď docela tvrdě a šlape jim to. Ale jsou i lepší kapely, hlavně za hranicema ČR...:-)
Reagovat
Datum: 23.9.2005 13:22
Titulek: RE: feedback
Autor: V.I.T.A.
33
Čau, z tvého příspěvku usuzuji, že jsi znalý situace v zábřežském hudebním světě :-)) Takže by mě docela zajímalo, kterépak místní kapely jsou v tvém žebříčku ty lepší ;-))
Reagovat
Datum: 5.9.2005 19:27
Titulek: Feedback
Autor: Santax
108
Feedback jsou podle mého názoru dobrá kapela a ráda si je na Džemfestu poslechnu!!!!!!
Reagovat
Datum: 6.9.2005 23:55
Titulek: autorovi
Autor: Ondra
26
Ahoj.Proč je Feedback "milovníkem dívčích srdcí"? Zajímava metafora...
Reagovat
Datum: 25.9.2014 14:14
Titulek: Bez titulku
Autor: Lukáš
30
Hrajou vůbec ještě Feedback?
Reagovat
Datum: 25.9.2014 15:07
Titulek: Optimik
Autor: Tomáš 2
89
Optimik ještě hrají? Tak to je paráda!!! Ambrózie je hrozná...
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).