SPORT

Skřítecký sněhulák

12. ledna 2005, 21:48, kuk
Skřítecký sněhulák Skřítek – Prvním z pěti závodů začíná ve středu již pátý ročník lyžařského běžeckého závodu pro všechny „Skřítecký Sněhulák“.
Skřítek – Prvním z pěti závodů začíná ve středu již pátý ročník lyžařského běžeckého závodu pro všechny „Skřítecký Sněhulák“.

„Středeční závody startují v 15,00 hod., aby všichni závodníci stihli doběhnout do cíle do setmění. Počítáme přibližně s třiceti závodníky.“ vysvětluje Hubert Uhman a dodává: „Závod je určen pro muže, ženy a juniory narozené do roku 1986. Přivítáme každého, kdo si bude chtít zazávodit. Přihlášky se podávají s půlhodinovým předstihem u budovy Horské služby na Skřítku. Pro celkové hodnocení se potom berou tři nejlepší výsledky ze všech závodů.“

Podmínky pro závody jsou na Skřítku prozatím dobré. Horská služba udává 25 cm sněhové pokrývky, jejíž povrch tvoří zmrzlý film.

Další termíny závodů Skříteckého sněhuláka:
29. ledna - sobota
19. února - sobota
23. února - středa
5. března - sobota


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.