SPORT

Basketbalistkám vyšla premiéra ve druhé lize

8. října 2012, 14:06, téma BASKETBAL, Michal Šíma
Basketbalistkám vyšla premiéra ve druhé lize Šumperk - Po pětatřiceti letech se do Šumperka vrátil ženský ligový basketbal. Šumperské ženy zvítězily v obou víkendových zápasech.

 Proti Poděbradům hrály domácí děvčata velmi dobře. Už od úvodních minut soupeřky nepouštěly příliš často do zakončení a rozhodly o osudu utkání už před poslední čtvrtinou, ve které polevily a nechaly Poděbrady snížit na konečný rozdíl devíti bodů.


Nedělní utkání proti Sadské bylo o poznání vyrovnanější, přestože výsledek vypadá jednoznačně. "V nedělním utkání jsme tři čtvrtiny hráli velmi vyrovnané utkání, kdy jsme stále vedli. Naše osobní obrana a bojovnost o tomto víkendu byla pro naše soupeře nepřekonatelná a ve čtvrté čtvrtině jsme potvrdili, že v Šumperku se jen tak vyhrávat nebude," uvedl trenér Oldřich Sládek. Více než třetinu bodů z celkových 74 v utkání proti Sadské zařídila výborně hrající Podhorná.


TJ Šumperk - Basket Poděbrady 65:56 (16:10 29:21 52:32)

Body domácích: Kozáková Jana 17, Podhorná Saša 14, Knířová Pavla 8, Čechová Tereza 8, Zelená Martina 7, Valentová Petra 4, Vlková Soňa 4, Vavračová Lucie 3, Klečková Iva, Hejlová Vendula, Kohoutová Renata, Eflerová Kateřina


TJ Šumperk - ŠBK P-H Sadská 74:55 (20:16 42:33 53:47)

Body domácích: Podhorná Saša 25, Kozáková Jana 13, Čechová Tereza 10, Valentová Petra 7, Zelená Martina 6, Vlková Soňa 5, Hejlová Vendula 4, Vavračová Lucie 2, Eflerová Kateřina 2, Klečková Iva, Kohoutová Renata, Knířová Pavla
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).