SPORT

Basketbalisté Šumperka postupují do 2. ligy

5. května 2008, 16:32, simi
Šumperk - Po tři sezony vyhrávali šumperští basketbalisté krajský přebor, ale vždy se museli práva na postup do druhé ligy vzdát, protože nenastřádali dostatek financí na zajištění této náročné soutěže. Pro tento rok se však krajské finále stalo vstupenkou o patro výš.

Již před sezonou bylo jasné, že Šumperk si tentokrát případný postup ujít nenechá a záleželo tedy jen na sportovní stránce. Krajským přeborem však basketbalisté projeli jako nůž máslem a jediného malého zaváhání se dopustili právě ve finále, a to v prvním zápase v Mohelnici, kde zvítězili jen o dva body. Jejich nadvládu nad ostatními celky, ale vystihuje spíše výsledek odvetného finále, jenž Šumperk vyhrál rozdílem několika tříd 100:54. 

Napočtvrté se tak Šumperk dočkal vysněného postupu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).