SPORT

Basketbalisté Šumperka postupují do 2. ligy

5. května 2008, 16:32, simi
Šumperk - Po tři sezony vyhrávali šumperští basketbalisté krajský přebor, ale vždy se museli práva na postup do druhé ligy vzdát, protože nenastřádali dostatek financí na zajištění této náročné soutěže. Pro tento rok se však krajské finále stalo vstupenkou o patro výš.

Již před sezonou bylo jasné, že Šumperk si tentokrát případný postup ujít nenechá a záleželo tedy jen na sportovní stránce. Krajským přeborem však basketbalisté projeli jako nůž máslem a jediného malého zaváhání se dopustili právě ve finále, a to v prvním zápase v Mohelnici, kde zvítězili jen o dva body. Jejich nadvládu nad ostatními celky, ale vystihuje spíše výsledek odvetného finále, jenž Šumperk vyhrál rozdílem několika tříd 100:54. 

Napočtvrté se tak Šumperk dočkal vysněného postupu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).