Horoskopy pro týden 16. 5. - 22. 5.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Síla a nasazení, které přinášíte do svých každodenních úkolů, je neuvěřitelná. A to nezůstane bez povšimnutí. Míříte ke špičkovým výkonům a neusínáte na vavřínech. Začněte ale už také přemýšlet o dovolené.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dávejte si pozor na kamarády. Vzájemný romantický zájem o určitou osobu podrobuje vaše přátelství zkoušce. Nejlepší je, abyste si se soupeřem vše vyjasnili, jinak by vaše kamarádství mohlo skončit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Získáte práci, ve kterou jste doufali. Nebo se rozhodnetet pro konkurz, který vás dovede daleko na cestě k úspěchu. Svůj talent pak ukážete těm správným lidem. Přesto si udělejte čas na klidný víkend třeba v ZOO.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Velkým tématem pro vás bude vzdělávání. Možná se rozhodnete studovat nebo absolvovat nějaký kurz, může se jednat také o rigorózní zkoušku či státnice. Nestresujte se, protože ať to bude cokoliv, vše zvládnete na výbornou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V tomto týdnu můžete počítat s úspěchem. Se správným odhodláním a silou vůle můžete dosáhnout čehokoli, co si usmyslíte. Zejména v oblasti financí a pracovních výzev to pro vás vypadá dobře. Ale nezapomínejte i na odpočinek.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte tolik vizí, plánů a většinou i konkrétních představ o tom, čeho chcete dosáhnout. Také disponujete potřebnou energií i silou, díky kterým se přibližujete k cíli. Tento týden se nemůže nic pokazit. Těšte se dny plné dobrých zpráv.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Brzy můžete zjistit, že vkládáte čas a úsilí do přátelství, které je pouze jednostranné. Ke všemu vás dotyčný pomlouvá. Proto takový vztah ukončete. Nezadaní mají příležitost potkat lásku svého života.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Dost zkoušení a oťukávání! Ve vztahu s vaší novou láskou uděláte další krok. Brzy vstoupíte do stabilního vztahu. Ale pro zamilovanost nezanedbávejte své povinnosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Toužíte po nových dobrodružstvích. To ale může snadno vést ke konfliktům s blízkými, pokud se cítí zanedbáváni příliš mnoha vašimi aktivitami. Abyste měli harmonický vztah, je důležité dělat kompromisy a nemyslet jen na sebe.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Je úžasné někoho potkat, nezávazně randit a dobře se spolu bavit. Ale dříve nebo později vyvstává otázka: jak by to mělo pokračovat? Je láska dost silná na vztah, nebo je lepší jít každý svou cestou? Při rozhodování použijte kromě citu i rozum.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Milujete svobodu a proto je pro vás často obtížné navázat pevné pouto. Ale na konci týdne nezadaní potkají někoho, o kom si budou myslet, že je to ten pravý, koho chtějí mít po boku. Proto vyjděte do společnosti a rozhlédněte se.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Plánujete romantický nebo rodinný výlet či dovolenou. Vyjednáte si tyto cestovní plány za výhodnou cenu. V práci budete mít sílu a odvahu čelit každé výzvě, která se vám postaví do cesty. Neunavujte se však příliš a dopřejte si i relax.