Zprávy

Do regionu míří premiér Babiš. V Loučné bude v sobotu

OKRES - Příznivci i odpůrci českého premiéra zbystřete. Na Šumpersko dorazí Andrej Babiš v sobotu 17. července. Předseda vlády se objeví například v Loučné nad Desnou, kde proběhne akce Den s horskou službou.

„Loni jsme pořádali první ročník. Je to ojedinělá akce v rámci Česka, a z toho důvodu byla pozvána paní ministryně Dostálová. Vzhledem k tomu, že právě ona velmi oceňuje činnost horských záchranářů, pozvala pana premiéra, aby se blíže se seznámil s jejich prací,“ uvedla Petra Harazímová, starostka Loučné nad Desnou. 

Někde ministry vítají, jinde odmítají

Andrej Babiš i další členové jeho kabinetu v současné době navštěvují vesnice v Čechách a na Moravě. Některé obce je přímo odmítly, jako třeba Mladé Buky v Krkonoších. Jiné vesnice vládní návštěvy naopak vítají – například Michal Vychroň, starosta Prosetína na Trutnovsku se nechal slyšet, že ministry ve vsi rád uvidí.

Před nedávnem měl Šumpersko navštívit další vysoce postavený ústavní činitel. Miloš Vystrčil – předseda Senátu ale nakonec ze zdravotních důvodů návštěvu Šumperka zrušil, na druhý den zamířil do Jeseníku.   INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná