Zprávy

Dobrá zpráva pro plavce – Bratrušák otevře už zítra!

ŠUMPERK – Už od pondělí 21. června je v Šumperku otevřené venkovní koupaliště na Bratrušáku. Původně radnice jeho zprovoznění avizovala až na 1. července. Za změnou stojí teplé počasí a také maximální úsilí provozovatele plavečáku. Na návštěvníky čeká několik novinek.

„Zakoupili jsme nový terminál, který umožní přijímat platbu čipy, dále bude možné uhradit vstupné hotovostí i kartou,“ uvedl Miroslav Pospíšil, ředitel městské společnosti PMŠ, která se o areál stará.

Vstupné nezdraží, občerstvení bude lepší

Letos naposledy bude v provozu také velký tobogán – příští rok ho radnice odstaví. Může za to špatný technický stav atrakce. Pestřejší bude podle města nabídka občerstvení, které si mohou lidé na koupališti zakoupit.

V červnu zůstane koupaliště otevřené od pondělí do pátku v čase 13.00 - 20.00, v sobotu a v neděli 9.00 – 20.00. Od července bude bazén přístupný každý den od 9.00 do 20.00 hodin. Vstupné zůstává na loňské úrovni.  INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná